• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser31287

Guest
Sice nevím kdo jsi, ale můžeš mě vysvětlit, co je kde arogantního?
 

DeletedUser38965

Guest
Jsem Sovičák, bohužel mi nejde heslo na účet do forka a resetovat se mi ho nedaří :)

A Saxoušku stačí si přečíst Tvé příspěvky tady a všichni to vidí :) dokonce i moderátoři, kteří u většiny Tvých příspěvků musí obsah editovat do snesitelnějšího vzhledu :)

ale pro Tvůj osobní příklad

"Teda, že se z vás stanou takový zoufalci a naberete skunky"

"Radši prohrajem se ctí,než hrát dál s takovýma chudákama jako je Rio, netinho a spol."

"Celý váš kmen by se měl stydět. Ale jací jste tady, takový jste nejspíš i v reálu. A takovým lidem já se radši vyhýbám. Nemám je totiž rád...."

Je toho samosebou víc, ale však ty svoje slova znáš :)

Teď to neber osobně, prostě si jen myslím že pokud je ti 33, tak by měl mít člověk trochu sebeovládání :)
 

DeletedUser31287

Guest
U jaké většiny??? Jsem dostal po roce upozornění a hned u každého :))) Ale řekni mě, co je to za aroganci?? Že píšu pravdu??
Jen jsem psal, že do teď se Aver bál na Aiw zaútočit. Jen jsem to napsal trochu expresivně.

A já jsem naprosto v klidu :) My jsme na podrazy zvyknutí. Já to prostě píšu jen jak to cítím :)
 

DeletedUser28334

Guest
Saxíku, na aličky byla akce připravena a připravovala se pečlivě. Krátce před jejím spuštění jste je schovali u vás. Protože jsme nechtěli porušit don tak jsme ji pozastavili. Když jste ale don vypověděli tak už nám nic nebránilo ji odstartovat. To co píšeš o důvodech vašeho odchodu z aliance tak to už jsme tady řešili. Znova opakuji že jako důvod opuštění aliance jste uvedli že chcete podržet weina. Hned po vašem odchodu jste ho ale vyrazili. Hráče weina jsme nepřijali. Pokud je na nějakém dalším účtě tak o tom nemám průkazné důkazy a vyhazovat hráče pouze kvůli podezření já nebudu. Na válku s vámi jsme se začli připravovat až po vašem odchodu. A nevidím důvod proč se nepřipravovat. Vašim odchodem se naše cesty rozešli a mezi našimi kmeny nezůstalo ani spojko ale pouze don.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35035

Guest
Aspoň, že už píšeš jak padnout čestně :))) Těším se na to.

A ano, jsme největší podrazáci na světe ...

Už sem ti psal, že za dob aliance jsme měli u Vás něco přes 3 stovky SD podpor a ani jste nepoděkovali, žádné revanšování, jen jaký jsme my furt taktici.
S tím špehem plácáš dvě na tři, dakia nebyl náš účet, a to, že se kamarádila se silvrem jde mimo mně, a silvr beztak skončil tak si tu mel co chceš...

Hlavně, když tu budeš psát příště vymysli nejaké argumenty, protože dokola omíláš to samé co jsme ti už min. 10x vysvětlili.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31287

Guest
Rio, prosím tě ty mlč. Největší problémy byli kvůli tobě. Silver se tonexovi přiznal, že to špehoval pro vás. Tak se neozývej. Nehledě k dalšímu účtu u skunku, který jste měli také vy.

300 SD podpor :wacko:D:D a pak si se probudil :)))))

Koscz: Ano máš pravdu, jako důvod bylo udáno toto. Pak se zjistilo, že to wein hned začal hrát opět na všechny strany. Tak jsme ho vyrazili. Bohužel se bránil hráč, který nevěděl co chtěl. Omlouval se, dal nám heslo, stejně jako vám. Ale my jsme toho na rozdíl od vás nevyužili. Tyto praktiky nepoužíváme.

To samé je u vás messier. Toho nám wein také nabízel. A jak jsem už psal, i anežob nám nabízel.

Ale je mi to šumák. Už jste podrazili na s19 titány, takže nic nového pro vás....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Saxoušku, stejně jako jackie? Tě upozorňuji, dodržuj pravidla fóra a neurážej tu jeho uživatele.

Pokud nevíš, čím je urážíš, tak například tím, že je nazýváš chudáky a podobně. Přečti si prosím nová pravidla fóra.
 

DeletedUser35035

Guest
Vidíš saxíku, už ani supportéřů nebaví číst ty tvoje kecy.
 

DeletedUser31120

Guest
Nechápu, kam s těmi urážkami spějete..

Tímto si nepomůžete, a pak na to ještě doplatíte..

Zaveďte vhodnou diskuzi a bude klid..

Není to nic složitého. :hi
 

DeletedUser38879

Guest
Hale saxíku proč se rozzčiluješ ? Dyt Aver jen na vás zautočil dyt máte jen válku ty se jedině můžeš rozčilovat sám na sebe žes nedal povel aby byly zabetonovaný hranice . Aver to udělal tak jak bych to udělal i já zautočit a nečekaně podle se pozná jaký soupeř je. A ještě předtím si al hranice tak že je asi jen tak neprorazíte
 
Nahoru