• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser16561

Guest
Ahoj Žabiačik :hi,

Síce si prišla na chvíľu, no veľmi nás to teší. Sme radi, že ťa tu vidíme.
Ako sa máš ? Čo nového ?

Pozdravujem Ivana ! :great
 

DeletedUser35385

Guest
Tak a už mám po pohovore. Od februára možno budem mať prácu ako čašník vnovootvorenej café restaurant. Ale celkoví dojem mali dobrý na mňa tak mám dosť veľkú šancu na tú pracu:pardon Jeee a takú peknú, fajnú vedúcu , nejaká 20ka vek, budem mať ak má zoberú:blush
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Alexi,aby Ti to vyšlo ;),každa praca a hoc ake peniaze v dnešnej ťažkej dobe su fajn.
[SPOIL]Prave študujem živnostensky zakon,akosi som z toho vypadol,tiež laškujem z myšlienkou,otvoriť v dome biliard klub.[/SPOIL]
 

DeletedUser33450

Guest
Ahoj,neradím Ti otvírat doma cokoliv podobného.Až příliš Ti to zasáhne do soukromí,časem se začnete hádat,že si tam stále ,budou ti tam chodit chlapi s chutí se pobavit a ožrat,což se manželce líbit nebude.Bohužel.
-----
V práci holt vydrž,pokud tam máš převážně ženský kolektiv,tak o to to máš horší,nejlepší je smíšený kolektiv,oba tábory se drží před sebou a komunikují.
--
Alexi,první dojem je nejdůležitější,myslím,že by Ti to mohlo vyjít!:)
Ahoj a hezký den i ostatním.:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34342

Guest
Ahoj Žabiačik :hi,

Síce si prišla na chvíľu, no veľmi nás to teší. Sme radi, že ťa tu vidíme.
Ako sa máš ? Čo nového ?

Pozdravujem Ivana ! :great

Ahoj Malkinku :kissing

Co je nového? Dokončili jsme s Ivánkem rekonstrukci pokojíčku :). Včera jsme byli na dlouhé procházce až v centru BA, pěšky :p. Bylo nádherné počasí. Koupili jsme si knížky, já něco hororového a Ivánek o římských legiích :). Včera jsme oba četli až do dvou do rána :D.

A co máš ty nového?
 

DeletedUser

Guest
Pavlisku,dik za radu ;),viem čo ma približne čaka,už som mal diskoteku z barom,niekedy,ako píšeš,doma je to sice ine a problemy môžu nastať,,ale rozhodne by som rad druhu pracu,troška na sebe zas popracovať,zda sa mi že nerobím všetko čo viem preto,aby som mal ja ,moja rodina ľahší život.
Investicii by veľa nebolo,bar,kulisa,jeden biliard mam,myslim že do 10 tis € by som sa zmestil,najvačši problem,vidim v susedoch,potrebujem od nich suhlas,každopadne chcem niečo vymyslieť,ešte sa v tom povrtam,je to aj taky troška moj maly sen:).
Konkurenciu by som v pohode pochoval,su drahši,u mna by bolo pohodlnejšie,hry od šipiek,biliardu,stolneho futbalu zadarmo,bez žetonov,v pohode by zarobok stačil,na ukor alko,nealko,mlady nemaju kde chodiť a keď aj chodia,ostatny su drahy,lebo su jediny.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jasne že o práci :yes,tým domovom si mi ale pripomenul že 11.1 som mal 11 vyročie svadby,no čo už,zabudol som.


Na to jsme pravidelně zapomínali oba, vzpomněli jsme si před, nebo po, jen snad dvacáté nebo pětadvacáté jsme oslavili jak se na kulaté sluší. A chystali jsme se podobně oslavit 35. Bohužel, jeden z nás pak už k oslavě chyběl ...

Ale ono na těch oslavách vůbec nezáleží, důležitější je porozumění, tolerance, vstřícnost, pochopení jedinečnosti toho druhého ...
 

DeletedUser23979

Guest
Já to nikdy neřešila :)......když chci něco koupit, tak koupím :)
Ted řeším proč mi auto papká 25 litrů a ne 15 :).....
 

DeletedUser33829

Guest
Nesmíš s ním jezdit po lese.:D

Pavlisku,dik za radu ;),viem čo ma približne čaka,už som mal diskoteku z barom,niekedy,ako píšeš,doma je to sice ine a problemy môžu nastať,,ale rozhodne by som rad druhu pracu,troška na sebe zas popracovať,zda sa mi že nerobím všetko čo viem preto,aby som mal ja ,moja rodina ľahší život.
Investicii by veľa nebolo,bar,kulisa,jeden biliard mam,myslim že do 10 tis € by som sa zmestil,najvačši problem,vidim v susedoch,potrebujem od nich suhlas,každopadne chcem niečo vymyslieť,ešte sa v tom povrtam,je to aj taky troška moj maly sen:).
Konkurenciu by som v pohode pochoval,su drahši,u mna by bolo pohodlnejšie,hry od šipiek,biliardu,stolneho futbalu zadarmo,bez žetonov,v pohode by zarobok stačil,na ukor alko,nealko,mlady nemaju kde chodiť a keď aj chodia,ostatny su drahy,lebo su jediny.

Super nápad.:great Taky bych chtěl vlastní bar, leč nemám základní kapitál.:cryU nás v obci bych asi neuspěl, nevím. U nás je restaurací, hospod, heren apod. strašně moc, nedávno na to byla i stížnost, že jedna hospoda připadá na cca 180 lidí včetně kojenců, zatímco ve Zlíně je to okolo 350 lidí na jednu hospodu, aspoň jsem to tak četl. Takže záleží i kolik podniků konkurence máš v blízkosti.
Na těch hrách jako kulečník, šipky atd. máě jen jako okrasu, na tom bys vydělal jen pár drobných, herny živý hlavně alkohol, to je to hlavní, když si člověk vezme kolik stojí panáky různého druhu alkoholu, tak to takhle rozlejou flašku za 1200, 1500 Kč a koupí ji za pár stovek, stejně nejvtipnější je že nejvíce vydělává stát. Potom bys mohl prodávat takové to občerstvení jako brambůrky, tyčinky, utopence. Na cigaretách taky moc nevyděláš, jsou na ně přesně stavené ceny, ne jak dříve a na prodeji krabičky za 80 Kč bys měl v Česku výdělek 4 Kč.:D S cenou hýbat nemůžeš, koneckonců bys ty cigarety za 80 Kč stejně nakoupil za 76 Kč, takže snižovat by cena o moc nešla hypoteticky.

Je to super nápad a držím Ti palce, měl jsem období, kdy jsem is přál mít něco takového, ale nemám na to peníze a jak říkám, u nás je toho strašně moc, bych se musel někam jinam odstěhovat.:D
 

DeletedUser23979

Guest
Shediku po lese nejezdím :)......to by to auto asi nezvládlo......
A BAR....já mám ze sousedama pořád :)...kdo, co přinese do kotelny :)
 
Nahoru