• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jednotky

  • Zakladatel vlákna DeletedUser35035
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35035

Guest
Zdravím, napadla mně jedna věc která by hodně usnadnila práci. Myslím, že svojím charakterem by spíš ale zapadla mezi ty, které jsou zpoplatněny, tedy budou součastí PU.

Vypadalo by to nějak takhle.
http://prntscr.com/390nvr


Jde o to, že při náhledu vesnice, by se třeba místo názvu jednotky - který je úplně zbytečný kvůli tomu, že tam je před číslem jpeg. obrázek jednotky, doplnil počet jednotek po skončení rekrutace/vyřazení.
Hodně by to pomohlo při nastavování dalšího rekrutu.


Odlíšit rekrutaci od vyřazení by šlo zhruba tak jak jsem to tam načrtl, teda černým písmem to co znamená po rekrutaci, a červeným písmem zase to co by tam zůstalo po vyřazení. Alebo by to šlo odlíšit tím, že už při náhledu by v sekci jednotky bylo k číslu v závorce +2340/-480 a pak by bylo za tím znamínko = (XYZ jednotek po rekrutaci/vyřazení)


Doufám, že daný návrh podpoříte, protože by byl velmi prospěšný, alespoň moje očko by to tak vidělo, a zatím jsem tu neviděl podpobný návrh, tak sem se rozhodl ho "dát na papír"
:scratch
 

DeletedUser37060

Guest
Veľmi sa mi tento nápad páči, má moju podporu. :great
Akurát, najradšej by som to zakomponoval do štandardnej "výbavy" v hre, nie do PÚ, pretože to nie je, aspoň podľa môjho názoru, výhoda hodná peňazí.
 

DeletedUser35035

Guest
či už by to vývojári do hry pridali ako súčasť PU výhod alebo nie, mne by stačilo aby to tam hlavne pridali. Som totiž užívateľom PU.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Zajímavý nápad :great
Nechtěl by jsi mi graficky zpracovat můj nápad? :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nápad to není určitě špatný, ale na hlavní stránce náhledu vesnice určitě nechceme dávat názvy jednotek pryč, neboť je to příliš často používaná stránka a nový hráč by tak měl mít maximální přehled, které jednotky vlastně ve vesnici má.
 

DeletedUser35035

Guest
Tak by se to vytvořilo i s tím názvem jednotky. To by nebyl problém, jen by to asi trošinka rozšířilo okno.
 

DeletedUser4592

Guest
a co tak to vyriesit napriklad ako pri nahlade dediny ze si kazdy moze vybrat ako sa mu paci
 

DeletedUser35035

Guest
Nápad to není určitě špatný, ale na hlavní stránce náhledu vesnice určitě nechceme dávat názvy jednotek pryč, neboť je to příliš často používaná stránka a nový hráč by tak měl mít maximální přehled, které jednotky vlastně ve vesnici má.


Tak co dali by jste to ajko návrh před innogames? Anebo aspoň dali to do průzkum do hry pro hráče jestli by se jim to líbilo? Myslím, že pak to nějak domyslet už by nebyl problém.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Průzkum je zde na fóru, zde se k tomu mohou hráči volně vyjádřit. Ale jak jsem již psal, hlavní stránka náhledu vesnice má být jasná a přehledná, větší počty jednotek by tam pro méně zkušené hráče dělaly neplechu.
 

DeletedUser30368

Guest
Pěkný návrh, ale dal bych to spíše jako funkci s premiem, protože Ti nepotřebují už jasně přehlednou hlavní stranu jako nováčci, kteří většinou PB ze začátku nemají a pak by byli asi zvyklí :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru