• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser35035

Guest
Změna je život :scratch
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No myslím si, že pro Koscz je to dost krutá změna. Ale vzhledem k vašemu vystupování na s27 se ani nedivím, že to tak dopadlo. Jen nás všechny utvrzujete v tom, že je dobře, že už s vámi nemáme nic společného. By jsme si akorát pošpinili jména :)
 

DeletedUser35933

Guest
Asi zatlačím slzu. Určitě bychom nechtěli pošpinit tvé jméno.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A hele, další co na s19 pěl ódy na to, jak jsme dobří, že jsme společně vyhráli svět a na dalším už jsme za šmejdy. Jen kdybys byl na jiném místě, tak by byli za šmejdy Averáci. Tvé kam vítr tam plášť už známe :)) Už na s19 jsi brečel jako malé dítko, aby tě nadějáci vzali k sobě....
 

DeletedUser28334

Guest
No myslím si, že pro Koscz je to dost krutá změna. :)
Zas tak krutý to není. Bylo mi sice ze začátku tak trochu smutno když jsem viděl kdo všechno se vrhnul na sokola a když někteří, s kterými jsem to dost dlouho táhnul, mi nebyli schopni ani odpovědět na dotaz. Ale abych se přiznal tak po dlouhé době jsem v klidu a nemusím se rozčilovat nad některými věcmi.:great
Zvlášť sokol si to teď užívá a ohromně se baví. Jen vlastní hloupostí teď ty vesnice musí dobývat a stavět si znova vesnice které jim zbourá. :D
 

DeletedUser

Guest
Koscz, už hodně lidí to říkalo, že si jen oddychli. Už se těším až to tady skončí. Pak si dám na dlouho klídek :) Nebo si najdu něco jiného, ale už bych nerad potkal znova hráče, kteří neumí nic jiného než podvádět a podrážet :)
 

DeletedUser38157

Guest
Zase z toho tak nedělejte...pojďme radši hrát a zahrát si, zabojovat si bez těch řečí a normálně komunikovat.
 
Nahoru