• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fotbalová síň

DeletedUser33829

Guest
Sice opožděně, ale blahopřeji Argentině k stříbrnému místu na MS ve fotbale, i když pro Messiho to musí být velké zklamání.:cry
 

DeletedUser

Guest
Zdá sa, že sa nám zobúdzaju tie naše reprezentacie :D,vyhra z bronzovymi medailistami z MS,teda rovnako kvalitny vysledok,ako vyhra na Ukrajine,ktora 2 roky doma z nikym neprehrala:great.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Zatím jsem s výsledkem spokojen, snad to udržíme až do konce. :)
 

DeletedUser34317

Guest
Jo, konečně ty lemry něco hrajou :D 3 zápasy, 3 výhry, kdo to čekal :)
 

DeletedUser

Guest
Lepšie je už len poraziť najlepšie mužstvo desaťročia,ktore 8 rokov v kvalifikacii neprehralo a tak isto poraziť vonku Ukrajinu,ktora 2 roky doma neprehrala ;),ale inak 9 bodov,našich a vašich,rozhodne nikto nečakal ;).
 

DeletedUser34317

Guest
To jo, ale docela se bojím Islandu, co teď docela dost nabušený, výhra 2:0 na Nizozemskem a skore po 3 zápasech 8:0, docela brutus
 

DeletedUser34317

Guest
Achjo, že já idiot jsem se včera nekoukal na fotbal :wall Místo toho jsem se snažil vyzrát na jízdní katafrácké střelce a shock kavalerie Parthie a stejně to skončilo podobnou blamáží :mad

No tak se podívám dnes aspoň, třeba my Live udělá radost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34317

Guest
Tak dneska bude El Clasico, musím se podívat, snad to bude na netu v rozumné kvalitě :cool
 
Nahoru