• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Premiestni svoju dedinu

  • Zakladatel vlákna J.A.R.O.S.L.A.V
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Chcem sa opýtať , že ak využiejm možnosť presmiestniť svoju dedinu na iné miesto, tak si to miesto môžem sám vybrať ?
Poprípade ostane mi v dedine vystavané všetko ako bolo alebo začnem akoby odznova??
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Poznámka typická hlavně pro speedy (i když se vzácně něco podobného může týkat normálních světů):
Volba světové strany může být na světě / speedu / classicu buď povolena, nebo zakázána.
Když je povolena, při startu na světě (1), při novém startu pomocí volby v nastavení (2) i při startu po dobytí poslední vlastní vesnice (3) lze zvolit SZ / SV / JZ / JV / náhodně / v případech (2) a (3) i polohu ve středu kmene, pokud člověk kmen má.
Když je zakázána, volba všech 6 možností je možná jen v případě (3).

Další doplnění:
Existují speedy nebo classicy, kde není možné vůbec začít znovu v případech 2, 3, nebo 2 i 3 (dá se to nastavit).
 

DeletedUser

Guest
Tazatel je zjevně nováček, tudíž ty tvoje údaje patrně v praxi moc nevyužije :)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Jo, to je mi jasné :)
Ale podobné poznámky si můžou členové DK týmu nebo zkušení hráči zapamatovat - může se jim to kdykoli hodit.

Ještě můžu doplnit, že to 14denní čekání je nastavitelná doba (hlavně u speedů bývá často třeba 6 hodin) a týká se pouze 2 začátků pomocí nastavení účtu. Tj. nešťastník, kterého každou chvíli někdo dobývá, může začínat po dobytí pořád znovu a znovu, když to na daném světě / speedu / classicu je možné.
 

DeletedUser33829

Guest
Když hráč začne na světě, tak začít znovu může dát kdykoli, až pak jestli toho využije, tak znovu možnost začít znovu může využít až za 14 dní. Na starých klasických světech ta doba byla 1 hodina, nevím proč ji změnili na 14 dní, myslím že o tom nikdy nebylo psáno, ale připadá mi, že je to proto, aby hráč nemohl za jedno odpoledne získat úspěch zmrtvýchvstání (začni 5x znovu na daném světě).
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nejspíš se ale hráč ptá na tu novinku, co mají někteří v inventáři. Vyzkoušel to již někdo?
 

DeletedUser40338

Guest
Já nemám v inventáři nic :D teda jo, na s39 uvítací balík doplnění surek o 10% kapacity skladu :king
 

DeletedUser38373

Guest
Já jsem to už vyzkoušel. Pokud se hráč rozhodne začít hrát nový svět, má možnost do 2 dnů přemístit a zvolit světovou stranu. V inventáři naleznete položku "Přemístit" .

Světovéstrany.PNG
:cool
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Mělo by to být závislé na rychlosti světa, tzn. na světě s rychlostí 2 by tedy tato možnost měla být aktivní pouze 1 den.
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Viděla jsem to v inventáři na sv.39, ale už jsem měla vesničku trochu vystavěnou a měla jsem obavy, že bych začínana od maličké, tak jsem to nevyužila. Sice mě to moc lákalo, protože v okolí nemám jedinou barbarku, ale přesun by mohl být ještě horší. Počkám si na špehy a lehkou, pak teprve budu získávat body za prodej surovin na hru na jiných světech.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru