• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 1

DeletedUser40822

Guest
:D:D
Něco mi říká,že buď jsi to Ty a nechceš se přiznat,nebo nejsem daleko a jsi ze stejného kmene jako --moneyko:wacko:wacko

To je jedno--končím pátrací relaci :p:p:D
 

DeletedUser37060

Guest
naozaj nie som moneyko :) Ale je to môj kamarát :) A na s1 som bol s ním v kmeni v ktorom je aj teraz :) Ale ako som spomínal, mám rád anonymitu a tak som i v inom kmeni s iným menom :) Takže je trošku náročnejšie ma vypátrať :)

Ale taký Support tým to vie :D IP sledujú ako draci ;)
 

DeletedUser40822

Guest
:)
Nj,ovšem takhle se Tvé tvrzení o 10 hráčích,které jsi zde zničil,nedá nikde zjistit :wacko:wacko

Na Casualu jsem v útočném ranku na nějakém 98 místě--poražených jednotek jako útočník cca 10 mega(14 mega i s deff),ale nevím o nikom,kdo by kvůli mně pověsil hraní na Casualu na hřebík:D:D:D

Možná to bude tím,že jsem povětšinou útočil na barbarky :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
si asi vysoko v rebríčku :)
Tak asi základným kľúčom k úspechu je nebyť agresor a hra na mŕtveho brouka, kedy si ostatní myslia, že nehráš :D Medzi zákl. predpoklad patrí aj bodový rast, nárast off/deff ranku, bodový priemer vesničiek, max. postavená vesnička a jej poloha od ostatných vesnic, kmen, jeho veľkosť, sila, popularita, členovia.

Úprimne, na Casualu sa mi splnil jeden sen, ktorý som chcel vyskúšať - byť taká lama, že sa ma ani lama nezľakne.
A ono to fakt funguje. Na fóre kmeňa mám vlastnú sekciu, kde si zakladám každého jedného hráča, s ktorým sa stretnem "zoči-voči". Drvivá väčšina z nich je už barbarka a to aj vďaka tomu, že som im znechutil hru tým, že u mňa neprešli i keď som pre nich vypadal ako lama :D

Je to hnusné, ja viem. Ale je to Casual, kde nejde o víťazstvo ale hru s kamarátmi a v podstate aj trénovanie stratégie a štýlov hrania. Ja testujem psychyku hráčov ;) a to by ste čumeli, aký ľudia tam hrajú a čoho sú schopný :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

XOXA CZ

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Znova počítání

Ahoj, jsem tu na fóru nový a když jsem si tak pročítal toto vlákno, někde na 5., 6. stránce jsem narazil na takovou výměnu názorů o počítání procent, a jak to je s tím převýšením bodů na Casualu. Myslím si, že jsem matematicky dost zdatný na to, abych to osvětlil.
Když nějaký hráč (hráč A) převyšuje jiného (hráč B) bodově o 120%, tak to znamená, že hráč A má 220% bodů, pokud body hráče B jsou 100% (100+120=220). INNO to ale myslelo tak, že hráč s větším počtem bodů nesmí bodově přesáhnout 120% bodů hráče s menším počtem bodů. Tedy pro správné vypočítání bodů (kdo na koho může a nemůže útočit) se musí body menšího hráče vydělit stem a vynásobit stodvaceti, abychom dostali maximální počet bodů hráče, který ještě může na tohoto hráče útočit.
Tady je i příklad:

B....100 bodů
převýšení.....20%
A.....má více než B
A.......x
_____________________________
x = (100:100)x120
x = 120
Takže pokud hráč B má 100 bodů, tak hráč A může mít maximálně 120 bodů, aby mohl zaútočit.

Takže INNO to špatně formulovalo a přicházejí v úvahu 2 možnosti:
1) Hráč může útočit jen na hráče, který nemá více jak o 20% více bodů daného hráče.
2) Aby hráč mohl útočit na jiného hráče, musí mít hráč s větším počtem bodů nejvíce 120% bodů hráče s menším počtem bodů.
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Spočítáš to naprosto jednoduše:

otevři si na svém PC odkaz na kalkulačku, zadej tam svůj počet bodů a vynásob nejdříve 80 % a pak 120 % - hodnoty, které vyjdou si poznamenej - je to přesně to bodové rozmezí, v němž na hráče útočit můžeš. Vše, co je pod 80 % nebo nad 120 % - tam Tě systém útočit nepustí.
 

XOXA CZ

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Ano, správně. Já jsem jen chtěl uvést na pravou míru, proč se tam hráči nemohli dohodnout. Každý totiž měl svým způsobem pravdu.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pokud by došlo k dodržení podmínek pro slevu mincí na Casualu, obrátili bychom se na vývojáře hry, zda můžeme hlasování ohledně slevy mincí udělat i na tomto světě. Zatím vám to tedy potvrdit nemůžeme.
 
Nahoru