• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Veškeré dotazy ohledně Android

  • Zakladatel vlákna DeletedUser33998
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34306

Guest
Zdravím, stáhl jsem si aplikaci a přihlásil se aby se mi mobil propojil s účtem, ale vubec mi nechodi upozornění, na utoky ani zprávy. Nastavené bych to mel mít správně, od messengeru nebo simcity mi chodí. Na starém mobilu vadilo když jsem tu aplikaci měl na paměťovce ale tu na novým nemám. Neví někdo co s tim? Mobil xiaomi redmi note 3
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
S tímto telefonem nemám zkušenost a bohužel to ani nemám jak otestovat, zda je chyba v něm či není. Nemáme však hlášeny problémy s tím, že by oznámení nechodila, proto pokud je opravdu vše správné nastavené (raději překontroluj ještě jednou), tak bude asi chyba opravdu v přístroji.
 

DeletedUser34306

Guest
Tak už mi oznámení chodí, ale jen se zaplou nebo minimalizovanou aplikací. Jak ji vypnu tak nic nechodí.

edit : zapl jsem automatické spouštění aplikace a vypadá to že už to funguje, super :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru