• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlášení chyb & chybějících informací

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
6vOKOub.png


Chybí tam slovíčko ...

Pokud se hráč rozhodne začít hrát nový svět, má možnost do 2 dnů přemístit svoji vesnici a zvolit si světovou stranu.
 

DeletedUser40698

Guest
Dovolím si oponovat dává to smysl i bez toho slovíčka i když hůře pochopitelný, prostě nezvyklý, ale chyba tam je a to ve lhůtě do kdy lze zvolit přemístit a zvolit světovou stranu. Rozhodně to není žádné 2 dny ale třeba na s40 pouhých 30 hodin tedy jen 1,25 dne. Kvůli otestování jsem se dnes regnul přesně v 17:00 h a toto mi ukazuje v inventáři:
kZVaB8q.jpg

To znamená, že možná na wiki bude zastaralá informace.
 

DeletedUser40698

Guest
Aha tak to sorry, to se velmi omluvuji. A můj je teda určen pro koho? Nebo to není zásadní chyba? Tak v tom případě bych tu měl další, vím o ní několik měsíců, ale byl jsem líný zpracovat podklady. Nyní jsem se konečně přemohl.
Pokud už to zde někdo dával, tak se omluvuji znova, ale zase na druhou stranu kdyby to sem někdo už v minulosti dal, tak už by to jistě bylo dávno opraveno.


Tedy další zásadní chyba je v přehledu skrýše. V tabulce která ukazuje kolik surovin který level ukryje, je stejný počet pro 5 a 6 level. A správně má být, že 6 level ukryje 632 kusů od každé suroviny, nikoliv 474 kusů od každé suroviny.

Chybná hodnota na wiki:
[SPOIL]
C5dI60U.jpg
[/SPOIL]

Skutečná hodnota ve hře:

C2f3DCM.jpg

Toť vše co jsem měl na srdci a na jazyku.:bye
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
[SPOIL]
Dovolím si oponovat dává to smysl i bez toho slovíčka i když hůře pochopitelný, prostě nezvyklý, ale chyba tam je a to ve lhůtě do kdy lze zvolit přemístit a zvolit světovou stranu. Rozhodně to není žádné 2 dny ale třeba na s40 pouhých 30 hodin tedy jen 1,25 dne. Kvůli otestování jsem se dnes regnul přesně v 17:00 h a toto mi ukazuje v inventáři:
kZVaB8q.jpg

To znamená, že možná na wiki bude zastaralá informace.
[/SPOIL]

K tomuto bych rád podotkl, že skutečnost je složitější. Již nemůžu vědět, jak přesně to je, ale standardně to vypadá tak, že - podobně jako interval, za který přibude oddanost o 1 - se to celé pak ještě dělí rychlostí světa. Svět 40 má rychlost 1,6. Což vychází, je to 2:1,6 = 5:4 = 1,25. A samozřejmě to vysvětluje, proč, když na některých speedech tento předmět v inventáři existuje, je ten čas ještě kratší. Jestli je základní hodnota na 2 dnech, pak by to bylo 0,12 hodin = 7:12 (jestli to z hlavy počítám dobře - v minutách:sekundách) pro rychlost světa 400; což je 9:36 pro rychlost 300, což účastníci pseudomistrovství ve speedech, kde přemístění bylo, vědí, že možná i odpovídá (tam byla rychlost 350) :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Tantaleno, bylo by dobré upravit - doplnit tu větu.
Zbytek si rozebírejte, co hrdlo ráčí ;)
 

DeletedUser41541

Guest
Strážní vež
omlouvám se, pokud to tu již někde padlo
Situace: dobil jsem vesnici, která leží ve vlivu mé strážní věže, ve vzdálenosti cca 1,5 pole od hranice vlivu. Jde na ni útok, ovšem tento se neidentifikoval. Asi není řešena aktualizace při dobití. Útočící vesnice se dotýká hranice vlivu.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Ano, pokud hráč zabere vesnici a jde na ni útok, není identifikován po dobytí. To vědí i vývojáři hry, ale zda to změní, to v tuto chvíli nemůžeme slíbit...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Na Betě se dokonce neidentifikovaly útoky ani po dodatečném vybudování věže - tedy až potom, co útoky byly vyslány. V "ostré" verzi to však odzkoušeno nemám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru