• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34008

Guest
Tak co už.. Jsem zaměstnaný člověk, takřka pořád jsem hlavou v oblacích (doslova) a na fórum nějak není čas o_O
 

DeletedUser33829

Guest
Na obloze plyne čas rychleji, než na zemi, takže máš více času, než my co máme hlavu na zemi.
Kdybys seskočil padákem na DK sraz to by byl nejlepší zážitek, jaký by kdy byl.;)
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Tak jsem šel za rodiči, jestli by byli tak hodní a pustili mě na sraz. Že jsem již šikovný 18tiletý syn, který je zodpovědný a neopíjí se. No o den později mi napsali, že mě nechtějí podporovat ve hraní DK, takže mě nepustí :( Ještě to zkusím ukecat
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Napiš, že nejde o hraní, ale o setkání. O společenskou událost, a že klidně mohou jet s Tebou.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Jinak jsem se taky ptala maminky, jestli mohu jet na sraz, že to je do hospody a večer (v noci), a hádejte co řekla :D:D:D prej jestli jsem se nezbláznila :D:D (mám takový dojem, že jsem se měla ptát před čtvrt stoletím) :cool:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru