• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Rytířské slavnosti - Diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
V této sekci můžete diskutovat o nové události: Rytířské slavnosti!

Událost spouštíme již toto úterý, tak se neváhejte podělit s vaším názorem, jak se vám události ne/líbí!


Děkujeme!
 

XOXA CZ

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Měl bych dotaz... V informacích o události je uvedeno, že každý trénink trvá 4 hodiny, soutěžit je ale možno i během tréninků (samozřejmě se stávajícími schopnostmi). Není tam ale uvedeno, jak často, či kolikrát denně je možné zúčastnit se soutěže... Pokud by tam nebyl žádný časový interval, tak by událost ztrácela smysl, prostě by se to dalo vyklikat...
Děkuji za odpověď
VB
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Každý další trénink by měl stát více prémiových bodů, stejně jako je to u fronty ve výstavbě. Takže cena roste. To, zda je tam nějaká horní hranice netušíme...
 

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
Také máte někdo dojem, že ten lučištník vlastně nemíří na terč, ale na toho krále na tribuně..? :D Nechci být šťoura, ale to umístění na obrázku je hodně nelogické. Zajímalo by me, kolik šípů z diváků by takto v reálu felčaři vytahovali... :D:D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Garrette, je to jen doprovodný obrázek, neber to jako dogmu. :cool:
 

DeletedUser42960

Guest
Zdar,
když pominu událost boj o erby !!! Jsou Rytířské slavnosti! nejhorší věc, kterou jsem na DK zažil !!!!!
To je taková blbost, že to nejde popsat !!!
Ať dám body zkušeností kam chci a jak chi, jsem poražen ???!!!
Mám zjevně vyšší dovednosti než protivník a stejně prohraji, protože systém mi naprosto nepochopitelně počítá tu nejnižší dovednost ???!!! Nevyhrál jsem snad 30 kol ??!!
Proto tuto událost ignoruji, protože nemá cenu to hrát !!!
 
Nahoru