• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Úprava nastavení světa Casual- hlasování

  • Zakladatel vlákna DeletedUser31901
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Zde je dva dny staré vyjádření administrátora + nastavení:
Změna nastavení světa se neplánuje. Přístup na svět nebude zcela uzavřen, ale bude do značné míry omezen, dostat se na Casual bude možné pouze ze starších světů.

Změna v poměru útočník:eek:bránce se neplánuje. Pokud v tomto ohledu nastanou nějaké změny, však vás informujeme.

https://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?24726-Nastavení-světa&p=424593&viewfull=1#post424593
 

DeletedUser40338

Guest
Tak zaprvé jaký rádoby hráč kdo je u tebe rádoby hráč sem rozhodně o 100% lepší hráčka než ty :hi
Za druhé hrála jsem nejlepší svět a to 13 a kdyby tam nebylo pár trotlů typu soldys tak jsme tam vyhráli :axe a miní hraju svět 42 a pokud máš zájem klidně se k vám do kmene s Papucha přidáme.

O tom kdy skončí Casual ty nemáš páru a vzhledem k tomu, že se s kmenem str Stromáci postaráme o spoustu nepřátel způsobem jako třeba Malasorte nebo army101 důkaz zde http://stromaci.websnadno.cz/Umrtini-list-protivniku.html budou se muset upravit pravidla a hráči to budou vyžadovat, stejně jako si vyžádali Casual 2, kvůli kterému si tu z nás dělali srandu před půl rokem a kde teď jsme :D

S pozdravem a přáním hezkého dne Valžánka


nevím proč sem taháš s42 když tam já ani nehraju, jak mám v podpisu, jsem na odpočinku :D nicméně tvoje poznámka že jsi lepší hráč než já mě velmi pobavila ;) díky za úsměvné ráno a přeji hezké hraní světa pro profíky jménem casual :mocking
 

DeletedUser31835

Guest
Zdravím spolubojovníky.

O světě 42 radši nemluvte.Tam je konec a Kmen bouře už má přes 90% dominance.Tam se už nikdo nepřihlásí.Za měsíc a půl je svět uzavřen.
Já už tam dělám jen farmu na vlajky a právě i na Casualech.

Na Casuale bych navrhnul snížení cen mincí.
Taky by bylo pro některý hráče dobré aby se poměr útočníka změnil o 20% více.
Dále bych zaplnil zbytek volních míst dalšími barbarkami.

Nic víc není třeba měnit.
Beztak za posledních rok a půl se z 8000 hráčů snížil stav na 1000 hráčů a stále hráči ubývají.
Na Casual 1 se můžou přihlásit hráči pouze ti co hrají na světě 39,ale tam mají protest kvůli zvýšení počtů hráčů v kmenu.takže na Casual 1 se už nikdo nedostane.

Nechápu proč chcete změnu na tomto světě ale v popisu nastavení světa si můžete přečíst že podmínky pro vítězství je toto:Vyhrává hráč s největším počtem bodů na konci kola.
To znamená že jeden hráč musí mít minimálně 80 kontinentů dobitých.To je cirka 800 000 000 bobů na jednoho hráče.
I když se udělá menší změna tak či tak svět bude trvat minimálně 5 let.Záleží na aktivitě hráčů.

S pozdravem pulclovek.
 

DeletedUser27494

Guest
Ja souhlsím s andysek2503 Kdo chce bojovat mam nekolik móžností,
1) Otevřít si účet na nových světech
2) pokusit se vyměnit zavedený účet s někým končícím na starších světech
3)¨zahrát si speed
4) zharjte si jinou hru je jich na celem internetu hodne ale i INNO ma tech her více nejen Divoke kmeny !

Kdo se dostal na casual a che tam relaxovat ten at tam zustane za danych podminek,
ja nesouhlsim se zmenou pravidel nejde tak radikalne menit pravidla hry v jejim průbehu.
Požadejte prostřednictváím anket a tlaku na vedení kmenů aby se spustil casual 2
kde budou akceptovany jina pravidla částečně dle vašich požadavků
ale menit pravidla na spuštenem svete, i když už se to v minulosti parkrat stalo,
to není fer vůči tem co tam jsou a co tam začinají a
nebo chodí jen tak vyjimečně si zahrat pokecat s přáteli!

Když ztratíte poslední vesnici v normální hře máte možnost výberu jít na casual
nebo začít znova! nikdo vás nenutí hrát casuál, pokud se vám pravidla nelíbí tak to nehrajte!
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Casual 2 je už spuštěn, právě proto probíhá hlasování mezi hráči, zda chtějí podmínky ponechat či chtějí z Casualu udělat již normální svět. Nebudeme dělat žádné změny, které si hráči nebudou přát, proto jsme vytvořili hlasování, ať si o tom hráči rozhodnou sami.
 

DeletedUser19080

Guest
Hm, doslechl jsem se, že svět Casual 1, který se měl hrát, cituji: "donekonečna", má nekonečno a ukončení v dohledu.
https://forum.divokekmeny.cz/index.php?threads/informace-o-nastavení.21251/

"Casual 1 a 2 budou uzavřeny - termín Vám neřeknu, protože zatím není znám"

Děkuji tedy provozovatelům za nepochopení základního principu Casualu a zavedení jakýchsi uměle zkriplovaných nových běžných světů jménem Casual 3-xx (délka max. 21 měsíců, odstranění omezení útočení po nějakém časovém intervalu...).
Zároveň děkuji za blízké uvolnění nezanedbatelného množství volného času; tohle už mě ze závislosti na kmenech vyléčí snad nadobro.

Casualy byly Casualy proto, že si tam člověk mohl popovídat se starými známými, okopávat zahrádečky nebo ne, semtam se s někým trochu poprat nebo ne, a mohl to dělat dnes nebo za deset let. Za nynějších podmínek se na Casualy mohou provozovatelé vykašlat úplně; spojují nevýhody obou druhů světů a nemají výhody obou druhů světů...
Eda
 

DeletedUser31835

Guest
No abych řekl tak nikde není psáno že se bude Casual 1 uzavírat.Ty uzavírky se týkají nových Casualu.

Jinak musím podotknout a upřesnit počty hráčů na Casualu 1 a jeho průběh.Minulí rok tam ještě bylo 1200 hráčů který se v létě snížil na 900 a ve školním roce až do dnes klesl počet hráčů na 600.Takže po několika letech tento svět sám osobě skončí.Každou chvíli někdo z barbaří.

Boje probíhají pořád a útočí se všude.

Pro mě osobně je to svět kde se mi dobře relaxuje a nemusím u toho trávit tolik času.za mě staví správce účtu a já si můžu v klidu dělat jiný věci.
Sem jeden s posledních dlouho hrajících hráčů který po ukončení Casualu 1 a Casualu 2 definitivně ukončí hru DK.Nejsem jediný kdo takto uvažuje.Spousty hráčů na Casualu 1 je toto poslední hra DK.Někteří už to zabalili dřív.Někteří už ani nemůžou dohrát,protože už nejsou mezi námi.
Je tu dost hráčů co nemohou hrát normální světy,protože jim to zdravotní stav neumožňuje,z hlediska rychlé únavy.
 

DeletedUser34637

Guest
Naprosto souhlasím. V tomto světle mě docela pobavila nová anketa jak jsem - nejsem spokojený s DK a co by se mělo - nemělo zlepšit. Přitom nedávné hlasování o změně systému na Casual 1 snad dopadlo jasně. No ale asi to není to nejdůležitější.....
Aspoň ušetřím za premia... :eek:)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Hlasování, které probíhalo na začátku tohoto roku bylo z naší iniciativy, protože se na nás obracelo spoustu hráčů s žádostí o změnu v nastavení. Na základě výsledku ankety bylo rozhodnuto, že se nyní upravovat nastavení světa nebude. To se neupravilo doteď. InnoGames však dlouhodobě řeší, co vlastně bude s Casualama, protože pokud je Casual rozehraný delší dobu, pro nové hráče již tento svět ztrácí význam, nemají šanci se na něm uchytit, když ti nejlepší hráči mají několik desítek či stovek vesnic. Z tohoto důvodu se firma rozhodla, že změní systém Casualů, zůstanou to pohodové světy, ale budou běžet kratší dobu. Tato změna je globální a týká se všech jazykových verzí, nejedná se o změnu z naší české iniciativy.
 
Nahoru