• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed turnaj

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser43001

Guest
tantalena
Ano máš ve všem pravdu hlavně o těch pomuckach například odeslaní 5 útoku v sekundě a takhle klidně 1000 utoku a v každé vteřině 5 utoku farm script ktery posílal útoky v random intervalech aby nebyly rozeznaná od normalniho farmeni PS tento script ma cela Hoptua a dalších všemožných udělátek které vlastní jenom členove Hoptua a hlavně že do sveho tymu berou každeho ma to cenu pak hrát? ne nemá když na vás každy speed utoči cca 5+ hraču a ste jejích první cil tímto vám děkují za přečteny a všechny chřišniky označím tady (Ganja, šachlik, dox) například se tam našel i velice dobry hrač ktery tyto pomůcky nepoužívá (tarb) jen tak dal

předem se omlouvám všem za můj pravopis jak všichni dobře vime sem z ciziny děkují za pochopení
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Nevím jestli se smát a nebo brečet. Beru tantalenův názor, ale to co napsal Wo-Hoo... Na to ani nemám slov. Pokud říkáš, že můj systém je úplně špatný, tak tvůj systém je... Ani nevím jak to nazvat.
 

DeletedUser43001

Guest
jako promin ale ty ses nikoho z hraču nezeptal jaky chtějí hrát lvl vesnic ono je fajn to hrát od lvl 0 až 1 proto že na tom lvlu vám nebude nikdo stíhat s těma všemi udělátky co vlastníte já bych to postavil na úplně jiném principu podle počtu hraču byly by cca 5 druhy zápasu podle rozlosovaní každy zapas by proběhlo nove losovaní jake bude to dane kolo

1 lvl startovní vesnice 0 vesnic na Hrače 20 rychlost 400 rychlost jednotek 1
2 lvl startovní vesnice 0 vesnic na Hrače 40 rychlost 400 rychlost jednotek 0,6
3 lvl startovní vesnice 4 vesnic na Hrače 10 rychlost 360 rychlost jednotek 1
4 lvl startovní vesnice 1 vesnic na Hrače 20 rychlost 400 rychlost jednotek 1
5 lvl startovní vesnice 3 vesnic na Hrače 5 rychlost 360 rychlost jednotek 0,6
připadne jine nastavení
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
A kdo tu psal něco o tom, že by to měl být malý lvl? Pokud vím, psal jsem, že by bylo 15-20 kol s různými nastaveními, poté jsem ani neprotestoval proti tomu, že by tam nemohl být bash... Nějaké kolo by mohlo být samozřejmě i s kostelem, ale proti tomu jsem zásadně!

No, všichni na skypu píšete o tom, jak byste si něco zahráli, ale pak když konečně něco navrhnu, něco konkrétního, tak se najednou všichni nahrnete na fórum a začnete tu v podstatě hejtovat všechno co napíšu, ostatně jako obvykle. Takže buď tu vymyslete něco konkrétního (nového) a nebo tu nekritizujte, co jsem vymyslet. Každopádně si myslím, že můj systém není špatný... Kola tedy bez hesla, turnaj o třeba 20 kolech, každé s jiným nastavením... Jiný systém už asi nevyjde, protože pro systém jako byl minule se nesežene dostatek hráčů...
 

DeletedUser43000

Guest
"tak se najednou všichni nahrnete na fórum" ty si tu psal jak ti nikdo neodpovídá :D
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Měl jsem na mysli "Lolec". To jsou v podstatě jen hejty. :D
 

DeletedUser43007

Guest
tantalena
Ano máš ve všem pravdu hlavně o těch pomuckach například odeslaní 5 útoku v sekundě a takhle klidně 1000 utoku a v každé vteřině 5 utoku farm script ktery posílal útoky v random intervalech aby nebyly rozeznaná od normalniho farmeni PS tento script ma cela Hoptua a dalších všemožných udělátek které vlastní jenom členove Hoptua a hlavně že do sveho tymu berou každeho ma to cenu pak hrát? ne nemá když na vás každy speed utoči cca 5+ hraču a ste jejích první cil tímto vám děkují za přečteny a všechny chřišniky označím tady (Ganja, šachlik, dox) například se tam našel i velice dobry hrač ktery tyto pomůcky nepoužívá (tarb) jen tak dal

předem se omlouvám všem za můj pravopis jak všichni dobře vime sem z ciziny děkují za pochopení


Ty vole :D Zaprvé dík za zmínění o tom, že hraji bez skriptů, ale nechápu, proč popisuješ své skripty a přiřazuješ je k Hoptue. :D
Ty skripty kromě Tebe nikdo jiný nemá, protože je nikomu nedáš. :)
Mám tu i uložené video, jak si živě vysílal ,jak hraješ a jak to používáš, bohužel, support to řešit nehodlá a nevyjádřil se k tomu. :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Support každé nahlášení na používání nepovolených skriptů prověří a rozhodně neignoruje. To, že se ne vždy použití skriptu prokáže totiž ještě neznamená, že to nebylo prověřeno.
 

DeletedUser43007

Guest
Support každé nahlášení na používání nepovolených skriptů prověří a rozhodně neignoruje. To, že se ne vždy použití skriptu prokáže totiž ještě neznamená, že to nebylo prověřeno.
Takže video, kde je jasně vidět herní jméno, čas, datum, názvy vsí, souřadnice, a prostě vše + jak se armáda sama od sebe ve všech vesnicích otáčí, není prokazatelné? Co teda potom prokazatelné je? :) Napsat na support nic neřeší, odpovědi se většinou dočkáme stejně až po ukončení speed kola.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Bohužel není v našich silách zajistit, aby 100% časů speedů bylo kolo vždy kontrolováno. Zároveň není možné některým členům supportu nastavit určitá potřebná práva, která by mohla využít. Musíme se řídit pokyny poskytovatele hry, firmy InnoGames, který určuje, kdo může mít jaké přístupy.

Pokud jsi nahlašoval živé video a my jsme jej nestačili během speedu prověřit, tak již po ukončení speedu nebylo živé vysílání k dispozici, abychom na jeho základě mohli hráče potrestat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru