• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fotografujeme

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
mimochodem na dortomanii.cz je pěkná fotka z roku 2012 (zatím jsem neměla možnost něco takového vyfotit osobně):
image.php
 

DeletedUser33829

Guest
[QUOTE="Dragonlady, post: 436504]
Jen prosím Shedde vysvětlit, na co to byla reakce, zda na můj text, a na který? nebo možná jsi jen nepochopil úvahu, že to co "nechal na památku" v lese kůň, je vlastně též "památka" na něho? od slova "pamatovat" si (jeho návštěvy lesa, a hnojení) -myšleno v dobrém, jen upřesnění, ať víme s čím to vlastně nesouhlasíš, díky :) .[/QUOTE]

Památka jako umění, ne památka ve smyslu, že kůň zanechal v lese stopu.;) To bylo takové dvojznačné, jestli to i ty staré budovy myslíš jako nějaké kutlurní dědictví, které má nějakou historickou, kulturní hodnotu, nebo prostě jen důkaz na minulost.:)
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
komunikační nesoulad.. a od jedné myšlenky jsem přešla k jiné.. njn, čeština, složitý to jazyk, více významů.. dvojsmysly.. :)
toho asi bude ještě více..
ale alespon sem dám fotku, ať nejsem OT :)
P1280498u.jpg

jsou z mé registrované chovné stanice :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Naváži jednou fotkou, to představení mne poněkud vyvedlo z míry. Ne výkony herců, ale kostýmy a výpravou.
Kdo v tom pozná Nabucca od Verdiho, tak je fakt dobrý! Foceno ve veronské Aréně.
Nabucco.JPG
Pro nevěřící, zde oficiální důkaz:
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
též pěkný dortík :)
a ta opera, to je tedy něco! to se jen tak nevidí :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jo, kvůli ní jsem vyměnil na dvě noci svoji pohodlnou postel za nepohodlí na sedačce v autobusu. Ale sedět pod širým nebem na kamenech, které pamatují gladiátorské hry, a slyšet zpívat ten sbor a sólisty, bez jakékoliv reprodukční techniky, tak to stálo za to. I když, jak jsem napsal výše, ty kostýmy mne poněkud zaskočily i úprava scény.
Nabucco 2.JPG
 
Nahoru