• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 53

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Kavárna - Svět 53

Otevíráme pro vás další kavárnu, tentokrát pro hráče světa 53. Dobře se bavte!
 

DeletedUser40852

Guest
Koukám že se na 53 objevila novinka, tedy aspoň pro mě, a nikde ani čárka. Co to je ta prestiž? K čemu to bude?
 

DeletedUser40852

Guest
Jj díky, tak daleko jsem nedočetl :-D:-D i když je od tvůrců hezký, že spustí novinku a vysvětlení k čemu je dobrá dají někdy v budoucnu, tak hlavně aby to stihli, světy s tajemstvím bývají nejkratší, i díky podrazům a sviňárnám mezi hráči a kmeny
 

DeletedUser31835

Guest
Jinak Rasty ono toto bylo i ve zprávách od kmenového týmu a i video u toho bylo.:D:)))
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Přesně tak, informací o Prestiži bylo a je dostatek. Stačí hledat, popřípadě navštívit i Facebook nebo YouTube.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
U takové hry se není čemu divit, když se každý den vybíjejí vesnice i se všemi obyvateli. :Jester Ano, nedávno proběhla menší aktualizace smajlíků. :Wrrr
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Moje vesnice přežívají téměř se všemi obyvateli :King ale nepřítel taky slušně betonuje :/
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Začíná to vypadat že tady trpím samomluvou nebo radostí z porušování podmínek fóra spamováním double postů :D
 
Nahoru