• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser35385

Guest
shedde neni čas a ani sa mi nechce. :D Keď som hral ja tiež si odmietal:FacepalmRaz sa ku dk vrátim ale kedy to nik nevie:Dwarf A sem som prišiel len kukuč:eek: Biblo pekní avatar že? :Jester
 

DeletedUser33829

Guest
Kdy jsi mě, Alexi, zval na DK?:D Tak před 2 roky? Nebyl jsi tu tak od prosince, na skype nechodíš a tanky hraješ na tajnačku.:D
S54 je jiná podmínka k vítězství, tak jsme to zkusili s pozdním startem... a luki28n asi vyhraje na s46, tam jsi myslím také byl, zařídil jsem mu tam vše a dnes je mu také za moc mi na cokoli odpovědět, hlavně že tu se čertil, že mu tu nikdo neodpoví v sekci nápadů.:D

Tak ať se Ti daří.:cool:
 

DeletedUser35385

Guest
Čas ide sheddko takže nevylučujem ani tie 2 roky. Na skype nechodím a na wotko momentálne raz za čas idem. Založ si fb a môžeme zahrať keď spomínaš? Na tajnostku :D Čo by som už na tom mal tajiť. Možná to tak tebe pripadá ale keď už nemáš fb kde som aktvni a nevieš sa dohodnúť tak to tak dopadne vieš.;) Alebo ti dám tč a kludne sa ozvy naň. :) Ale skype je u mňa často tabu.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Facebok ubírá hodně času, možná víc, než tahle hra, nemyslíš?
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
a luki28n asi vyhraje na s46, tam jsi myslím také byl, zařídil jsem mu tam vše a dnes je mu také za moc mi na cokoli odpovědět, hlavně že tu se čertil, že mu tu nikdo neodpoví v sekci nápadů.:D

Uznávám, doporučil jsi mě batist. Zbytek jsem si ale musel vybojovat sám :D
A za to neodpovídání se ti omlouvám, já ti zkusím odepsat. Ale mám problém odepsat brzy i svým kamarádům z reálu, které potkávám.. Takže bych to vyjádřil asi takhle.. "Jste v pořadí, čekejte" :D
Jinak na jaře budu maturovat, s.46 do té doby vyhrajem, už máme 80% akorát jsme ve třech kmenech.. doufám, že se to povede batist nějak ukočírovat.. a po maturitě zkusím asi ještě jeden svět a to doufám, že mezitím zruší ty strážní věže.
 

DeletedUser33829

Guest
Čas ide sheddko takže nevylučujem ani tie 2 roky. Na skype nechodím a na wotko momentálne raz za čas idem. Založ si fb a môžeme zahrať keď spomínaš? Na tajnostku :D Čo by som už na tom mal tajiť. Možná to tak tebe pripadá ale keď už nemáš fb kde som aktvni a nevieš sa dohodnúť tak to tak dopadne vieš.;) Alebo ti dám tč a kludne sa ozvy naň. :) Ale skype je u mňa často tabu.
Tak tč mi klidně pošli a nejlépe jestli máš české, ale pošli mi to raději na skypu.;)

Uznávám, doporučil jsi mě batist. Zbytek jsem si ale musel vybojovat sám :D
A za to neodpovídání se ti omlouvám, já ti zkusím odepsat. Ale mám problém odepsat brzy i svým kamarádům z reálu, které potkávám.. Takže bych to vyjádřil asi takhle.. "Jste v pořadí, čekejte" :D
Jinak na jaře budu maturovat, s.46 do té doby vyhrajem, už máme 80% akorát jsme ve třech kmenech.. doufám, že se to povede batist nějak ukočírovat.. a po maturitě zkusím asi ještě jeden svět a to doufám, že mezitím zruší ty strážní věže.
Připomněl jsi mi tenkrát síťku (SiTe, jestli si někdo vzpomíná, jednu dobu byl i na tomto fóru aktivní), toho jsem dotáhl na jiný svět, ale přestal jsem tam brzy hrát... on ten svět vyhrál a napsal mi z ničeho nic na skypu, když ten svět vyhráli... že děkuje, že vyhrál svět, že by tam nebyl nebýt mě apod. blbosti:D... a od té doby myslím, že s DK skončil úplně nebo jsem ho aspoň nikde neviděl.:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru