• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 44

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Dominance je na světě nastavena správně. Problém je v tom, že systém ihned rozdá ocenění (a nepředpokládá, že by šlo ocenění i ztratit) a nezastaví odpočet, když dominance klesne. A nelze to zatím učinit jinak, než že do toho technici "šáhnou". A jak tu bylo napsáno, o tom jednáme s vývojáři hry. Jak bude nějaký výsledek, samozřejmě o tom budeme informovat.

Slíbil jsem informovat, leč i já občas bývám někde, kde internet není.
Hráči světa 44 byli informování přímo ve hře o dílčím průběhu jednání. Tak to pro jistotu napíši i zde. Při získání time-endu jsou hráči informováni, že je nutné dominanci udržet po celou jeho dobu. Ocenění Vítězný kmen obdrží hráči až ve chvíli, kdy dominanci jejich kmen skutečně udrží. Takže už nebude moci mít toto ocenění někdo, kdo v průběhu závěrečných bojů o vítězství z kmenu odejde.
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Můžu se zeptat, proč konkrétně byl smazán můj příspěvek?

Je mi líto, že jsi byl 3 týdny bez internetu, samozřejmě nejde o až tak důležitou věc, ale možná bych se přikláněl k tomu, aby informace visela jinde, než v kávárně konkrétního světa.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Protože reagoval na smazaný příspěvek a nedával by smysl.
 

ThePerffect

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Vždyť to už jde do finiše :) nevím co by se muselo stát aby se to celé podělalo :D
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
No vida :) zrádci potrestáni a konec na dohled ... co by se muselo stát? :D Já nevím, být účastníkem toho světa obával bych se zběhnutí cca 10 lidí z kmene :Jester
 

DeletedUser2005

Guest
...no co,třeba se někdo ze supportu špatně vyspí a je vymalováno...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
morduchaj: Nikdo se špatně nevyspal a svět je u konce! :D:cool:

Kmenu WOTW-M gratuluji k jednoznačnému vítězství a ke skvělému výsledku 100% dominance, zatím se to podařilo pouze kmenu Order na S7 a kmenu -UwH- na světech S13 a S41
 
Nahoru