• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser2901

Guest
ne,veškeré zaznamenané změny na S1, twstats ještě snad ani nebyli
 

DeletedUser2901

Guest
Nejen tabulky ale i mapy,data o vesnicích,atd...
Tenkrát to někdo promazával po skončení S1, už nevím kdo byl hl. moderator,snad angelino...
Je to škoda...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, možná by to už nefungovalo, pokud to bralo údaje z nějakých aktivních dat. Vidíš, ani si to všechno už nepamatuji, já nejčastěji koukal právě na tu možnost výhry světa. To jsem měl ještě vlastní kmen. A prognózy pro nás nebyly nijak optimistické. :)
 

DeletedUser2901

Guest
Neninka vás škrtila, si dodnes pamatuju jak Turgon skákal :D
Fungovalo,data byla stáhnutá na hardisk...
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Škoda že tohle je pro mne opravdu jen vzdálená historie již jsem nebyl součástí :D
Věci na HDD ti nikdy nepoběží online, pokud to odněkud čerpalo data muselo to být na nějakém online serveru :)
 

DeletedUser2901

Guest
Hodně, škoda že nemám přístup k ticketům, a ani bych je říct nemohl. Každopádně do ni šili všude, na foru i na supportu, i ve zprávách co hlásila... :D
Neříkám že byla úplně nevinná,ale byl to slušný nápor na všech frontách...

Data byla stáhnutá na hardisk, a tam fungovala offline. Možná by to moderátoři mohly najít na s1,jestli to nebylo trvale smazáno.
 

DeletedUser4673

Guest
Pokud ta data byla verejne pristupna na dk foru, tak nemohla byt na offline disku jak pises. Ten disk musel byt umisten v serveru ktery byl pripojen na internet. Coz je uz jisto jiste davna minulost a data jsou k dispozici, pokud vubec, jen na tom disku, ktery je stoprocentne odpojen. :) To jen tak na okraj.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Add Neninka - No, tak o tom jsem jako hráč nic nevěděl, já ji znal spíš z fóra, ten humbuk kolem svatby a tak. :)
 
Nahoru