• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady na zlepšení hry

DeletedUser35788

Guest
Myslím si, že by se hráčům líbila udělat změna ve vlajkách.
Nosnost a především štěstí nikdo nevyužívá. Kdyby se štěstí změnilo třeba na rychlost výstavby budov pro danou vesnici,
tak by to byla velice žádaná vlajka. Takhle všude ve výměnách jsou jen 4lístky. Kdyby se funkce vlajky změnila a lidem zůstal ten počet a druhy vlajek které mají jako štěstí, tak by to bylo super.
No a místo nosnosti bych navrhoval možnost zrychlení podpor do dané vesnice.

Další nápad nebo připomínka je ke správci účtu_ zásoba. Kdyby šlo nastavit u každé vesnice kolik tam chci udržovat surovin, tak by to bylo dobré.
Příklad: Mám dostavěnou vesnici a nazbrojenou , stačí mi v ní po 50k na šlechtu. Ale druhá ve výstavbě , sklad 100k a já tam chci udržovat 90k surovin.
Ať použiji jakkoli současné možnosti nastavení, tak mi to nejde.
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
755
K tomu správci účtu, koukal jsi i do pokročilého nastavení? Zde lze definovat kolik je přebytek a kolik nedostatek, s tím že ty nedostavěné dáš do skupiny pro zákaz posílání do jiných…

Co se týká vlajek, musíš počkat na vyjádření administrátora.
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Návrh na změnu vlajek jsme již v minulosti posílali vývojářům hry, ale bohužel zatím náš návrhl odmítli s tím, že však v budoucnu změnu v systému vlajek určitě nevylučují. Každopádně souhlasím s tím, že některé vlajky nemají přílišné využití a určitě by se daly nahradit jinými.
 

DeletedUser43680

Guest
Dobrý deň,
chcem sa opýtať, či sa v najbližšej dobe nebude dať do hry taký doplnok ako je hromadný zber surovín, velmi by to uľahčilo prácu...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Prosím, můžeš svůj dotaz upřesnit? Sběr surovin ve hře je, co myslíš tím doplňkem?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Dobrý deň,
chcem sa opýtať, či sa v najbližšej dobe nebude dať do hry taký doplnok ako je hromadný zber surovín, velmi by to uľahčilo prácu...

Pokud máš na mysli hromadně z více vesnic posílat jednotky na sbírání, tak podle mých informací se nic takového neplánuje.
 

DeletedUser43680

Guest
no, kedže je hromadná rekrutácia, mohlo by sa zaviesť aj hromadný zber, ked už tu je, klikať na každú dedinu zaberá dosť času... to by bolo peckové vylepšenie hry taký hromadný zber surovín
ale ked nič tak nič...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Odesílání jednotek na sběr surovin je v podstatě podobné odeslání na drancování barbarek. A jelikož útoky na barbarky posíláš také jednotlivě, stejně by to mělo být i v případě sběru. Jediné co mne napadá, že by mohlo být realizovatelné je nějaká funkce v rámci pomocníka rabování/správce účtu, kdy klikneš na svoji vesnici na mapě a jedním kliknem pak pošleš vojsko na sběr. Nějaké urychlení, ale určitě ne hromadné odeslání z několika vesnic.
 
Nahoru