• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser40852

Guest
Já mám za to, že ta odpověď o úplňku od Biblose patřila Lukinovi. :-D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ano patřila, ale my se se Sheddem a Dragonlady osobně známe, takže já pochopím, o čem psal. Ostatní asi moc ne, ale zas mají prostor pro fantazii.
 

DeletedUser33829

Guest
Lotosový Kvítek děkovala za pozdrav a hodně moc ji pobavilo, že máš rande s tělocvičnou.:)
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Shedde, úplněk miluji, a PROTO nespím :) ale jinak máš pravdu.. byly hezké procházky pod hvězdnou oblohou.. atd :)
jinak fotka toho světla v sousední vesnici, na tu dálku nevyšla, bylo to málo nasvíceno.. nepovedené mažu..
 

DeletedUser33829

Guest
Jj ty fotky tenkrát nevyšly, pamatuji si to, ale říkal jsem si jestli třeba aspoň jedna nebyla povedená.
Úplňky jsem trefil dobře, vedle 31. 1. byl 2. 1., předtím 3. 12. atd. Ty úplňky jsme fakt trefovali, asi jako jednu z mála věcí, a ani to nebylo (často) v plánu.:D
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Což takhle dát si srazík? Minule už jsme touto dobou věděli, že další sraz hráčů DK bude v Jihlavě.
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Někde na jihu, tam ještě žádný sraz nebyl. České Budějovice nebo Tábor - krásné město se středověkou minulostí husitů.
 
Nahoru