• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
202
Tantaleno, takže tohle je moje chyba, že TOP hráči přestali hrát a že jsou na serveru scriptáři? :D Kolikrát jsem měl i ohlasy, že mé návrhy byly lepší než ty tvoje... Takže asi tak.. :)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Je to spíš tak, že díky svému stylu vykonávání funkce - cenzura a banování na speed fóru, nastavením nebo časem konání nesmyslné návrhy, nulová koncepčnost návrhů a reagování na dění na speed serveru atd., jsi nevytvořil vhodné prostředí pro dobrý vývoj speedařské komunity a samozřejmě když speedy začínají předtím, než se lidé vrátí z práce nebo školy a končí, když už chtějí dávno spát, tak na takové speedy chodí míň lidí nebo chodí předem hrát s tím, že začnou pozdě a v určitou dobu skončí, což nezlepšuje ani herní úroveň, když se hráči místo na boje soustředí na to, že každou chvíli někdo odchází a je potřeba ho rozebrat. Když jsi občas měl několik týdnů, kde pořádně nebyl Bash nebo CAT, nebo naopak nějaký týden, kdy bylo milion speedů typu Speed of Barbars, taky jsou to extrémy, které úplně vyloučí určitou část komunity, co to nechce hrát, na určitou dobu ze speed serveru. Speedy jsi navrhoval s úplně náhodnými počty barbarek, takže skripty a PR frčely ve velkém, protože ta nastavení na to často byla vhodně uzpůsobená. A hráči, co si pak na podobné jevy stěžovali zde na fóru, dostali zcenzurováno nebo zabanováno, tak je asi jasné, proč i ti, co by sem normálně třeba občas zašli, sem chodit přestali.
Když jsem v létě 2015 přebíral nejprve na každý druhý týden a pak na všechny týdny funkci navrhovatele od tebe, snad všichni hráči se na to těšili a čekali, že přijdou návrhy jejich snů :D Takže to o mé pověsti svědčí - nic takového v době, kdy jsi začínal navrhovat po mně na jaře 2014, nebylo. Ale samozřejmě pak když ty mé návrhy opravdu přišly, tak to byla přece hrůza. Nelíbilo se jim nic, zlatý Lamač, ty moje návrhy se vůbec nedaly hrát. A představ si, ty moje návrhy byly tak hrozné, až na ně nakonec začali chodit nejlepší hráči z celého světa, česká speedařská komunita se rozrostla, hráči ty návrhy taky časem začali mít radši a chodilo na ně o dost víc lidí než za tebe, i když hráčů na českých DK bylo daleko méně. Tenhle příběh asi nejlépe dokládá, jak to bylo :)
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
202
Tak hlavní je, že si byl nejlepší Zástupce Speed admina že? Ví to tady všichni vůbec co si provedl, když tě sesadili Tanto? Pořád si myslíš, že jsi nejlepší? Bože tantaleno, konečně se zamysli, přijdu po roce na fórum, a hned co vidím je tantalena jak se povyšuje a daří se mu... :D :D Já si myslím, že na tvůj věk by ses měl konečně chovat, tak jako ostatní a nééé že se budeš pořád povyšovat, měl jsi jít zpět o týmu když ti to bylo nabízeno, ale ty ne.... Neříkám, že sem taky nedělal chyby, ano dělal, a proto jsem radši už mimo tým.. Takže se konečně prober a zamysli se pořádně nad tím co děláš...
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Mně se daří? :D Co a odkdy? :D
Ohledně svého propuštění ze speed týmu - někomu jsem to říkal a ví to, někomu jsem to říkal a už to neví, někdo četl obecné vyjádření v tom smyslu, že jsem byl propuštěn na základě křivého obvinění, což je pravda :) Nevím, kolik na toto téma jsem napsal na fórum, předpokládám, že na skypu jsem toho napsal víc, ale i to, co jsem sepsal zde, hledat nechci. Nevím, jak souvisí mé propuštění s kvalitou a množstvím odvedené práce - možná taky nějak, ale ne v tom smyslu, jak bys to chtěl slyšet ty, že protože jsem vykonával svou práci špatně, pomohlo to mému propuštění - ale spíš naopak, že je velmi pravděpodobné, že skutečnost, že mnoha hráči jsem byl vnímán jako spravedlivý a poměrně rozumný, komunikoval jsem se všemi (hráči i členy DK týmu) a dělal jsem až moc práce, se některým lidem v DK týmu prostě nemusela líbit, což byla věc, která pomohla nastartovat a urychlit celý ten proces. No a už vůbec nechápu, jak souvisí moje členství v DK týmu s mým navrhováním v době, kdy už jsem v něm nebyl - teda kromě toho, že pak někteří členové speed týmu měli vždycky snahu tu pozici navrhovatele uchvátit pro sebe, aby zůstala v týmu, a skončilo to vždycky neslavně. Pleteš jedno přes druhé v zoufalé snaze mě pošpinit, aniž by ty věci měly logickou souvislost. To je asi jako kdybych tvrdil, že proto, že jsi udal mou komunikaci o trestu s tebou Novcekovi, jsi byl horší navrhovatel speedů než já. Sice jsi byl horší navrhovatel speedů než já, ale asi uznáš sám, že tato skutečnost o kvalitě návrhů nerozhoduje :D
O nabízení členství v týmu nemluv, když tu zase chceš šířit nějaké své lži, aby to vypadalo, že já se rozhodl se nevrátit, protože všichni, kdo o tom ví aspoň něco, ví, že to tak nebylo a že zkrátka byly dlouhodobě používány veškeré záminky a zástupné důvody pro to, aby mi byl vstup do týmu znemožněn - což se povedlo... a teď o to z časových důvodů stejně ani nemám zájem už tak 2 roky, akorát jsem podporoval třeba šachlikovu snahu se do speed týmu dostat, protože jsem čekal, že by té práci mohl rozumět víc, než lidi, co speedy nikdy pořádně nehráli, takže by mohl zlepšit stav českých speedů - no a obecně kritizuji skutečnost, že po mně nepřišli lidé, co by to tu oživili - dobrými návrhy, aktivitou na fóru apod., i když mnozí lidé si stěžují, jak je to špatné.
 

DeletedUser33829

Guest
Tak hlavní je, že si byl nejlepší Zástupce Speed admina že? Ví to tady všichni vůbec co si provedl, když tě sesadili Tanto? Pořád si myslíš, že jsi nejlepší? Bože tantaleno, konečně se zamysli, přijdu po roce na fórum, a hned co vidím je tantalena jak se povyšuje a daří se mu... :D :D Já si myslím, že na tvůj věk by ses měl konečně chovat, tak jako ostatní a nééé že se budeš pořád povyšovat, měl jsi jít zpět o týmu když ti to bylo nabízeno, ale ty ne.... Neříkám, že sem taky nedělal chyby, ano dělal, a proto jsem radši už mimo tým.. Takže se konečně prober a zamysli se pořádně nad tím co děláš...
Proč by nebyl nejlepší, když jej oslovuješ, bože tantaleno.:D
Já si pamatuji, proč sesadili Tebe. Také jsem si všiml, že se šachlík smál Adíkovi 13, že se snaží dostat do DK Týmu a už to tu není na fóru. Jak vidím, spousta lidí se nezměnila.:(:/
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
202
Ahoj,

tak jsem si po dlouhé době zahrál 3 speedy a úspěšně, akorát mě mrzí, že hráči se skoro nezměnili, hlavně hráč Deswer, moc se povyšuje až to pěkný není.... Runden by mohl vyprávět, hezkou hru všem! :)
 

DeletedUser25387

Guest
Ano, včera se povedl speed. Speed veteránů. Zasloužené první místo. Děkuji Vám. :Dwarf

¨Hoptuawinner.png
 
Nahoru