• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 58

DeletedUser33829

Guest
Nerozuměl jsi otázce? Chtěla vypnout zvuk na DK, ne DK.:D
Jak můžeš být tak zlý, chtít aby vypnula DK je horší, než kdybys kradl ve školce dětem hračky.:D
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
V moderních verzích moderních prohlížečů se zvuk dá vypnout v každém panelu zvlášť, tzn. pokud víš co je panel tak někde nahoře vedle názvu stránky kterou máš v daném panelu otevřenou uvidíš ikonku s reproduktorem, když na ní klikneš umlčíš zvuk jen v tom daném panelu :) v prohlížeči i počítači zvuk dál normálně funguje.
 

DeletedUser15220

Guest
No koukám,že DK i forum se moc nemění po letech co jsem to nehrála.A opravdu mi to nechybělo a zase dlouho chybět nebude.až na Paladiny které jsou jaksi jiní a Strážné věžě se toho tu zase za čtyři roky moc nezměnilo:) ani ta grafika :D asi na dále zůstanu na Tribal Wars 2 i když taky má své chyby,ale připadá mě zábavnější:D Berte to jen jako můj názor a nechci tím nikoho naštvat a ani urazit.
 

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Zkusila jsem...ale zase mně to tak moc nebavilo, klasika je klasika, a některé věci mně tam vysloveně vadily
Jsem ovšem ráda, že to dobré (třeba prestiž) dorazilo odtamtud na obyčejné DK...
 
Nahoru