• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 59

DeletedUser9973

Guest
jinak už to vidím že Mr Kubina to v oznámení dal na vědomí.(no dobře no ..):)
 

DeletedUser9973

Guest
tak svět 11 se neschází.jen si s některými občas píši při návštěvě probíhajících světů.

ale blíží se jubilejní svět 60 kde by se měl neoficielně konat sraz veteránů po 10-7-...letech.tak se tam s některými i já rád sejdu.
buď jen na Chat neb si ještě jednou trochu aktivněji zahrát.
i tebe tam určitě né jen já rád uvidím třeba jen na pokec.;)
docela se na dědky těším.:Yesozvalo se mi dost lidí i ze SV 6 a dalších.:)

no a světe div se ,ohledně nějaké záležitosti přes honzin.no se mi ozval radek -bosto tak se chvilku mihl na SV58 na pokec.
taky přislíbil účast .:eek:

no a tímto zvu neoficiálně všechny veterány k účasti na ,,Kopě světů,, třeba jen se připomenout dřívějším spoluhráčům a přátelům;):Yes

zdraví Roman-arkobb desTouches:):Yes
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, pokud supportuji daný svět, mohu na pokec jen takto, na fóru. Tak doufám, že to šedesátkové bude "vřít". Už se na to předem těším. :)
 

DeletedUser9973

Guest
bylo by dobré kdyby DK team udělal té ,,Kopě světů,, nějakou chytlavější reklamu.;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Děláme soutěže pořád. Ale už tu není nikdo typu Neninka, nebo LFFF, aby tu dělal rozruch.
 

DeletedUser9973

Guest
tak třeba na něco přijdete:D)

ale když už si takhle píšem
nějak jsem nenašel nějakou diskusi k tématu Automatické mazání účtu.
(nemám oprávnění ke vstupu na takové stránky.)

no o co jde:
tato hra je po všech stránkách určitý druh Produktu
proto jako každý jiný produkt by měla mít i tato hra nejméně 24 měsíců jakousi záruku a ochranu.
12 měsíců je vzhledem k mnoha aspektům* velice krátká doba a DK Team by se nad tím měl zamyslet a udělat úpravu nynějšího výnosu.
*
příklady-mimo:
hrál jsem třeba svět přes tři roky-zanedbal jsem spoustu věcí a záležitostí v soukr.životě.a ty pak potřebujete nějak dohonit či napravit.několika měsíců si ani kolikrát nevšimnete a teoreticky rok uteče jako voda.

totéž u většiny dnes hrající studentů,veliké procento musí už prosincem přemýšlet o něčem jiném a najednou duben květen je tady a nemaj na nic jiného pomyšlení jen na zkoušky. a 6 měsíců je ty tam .k tomu se nabalí ostatní záležitosti a rok je opět v kopru.
no a další a další př.
to jen tak z matematického pohledu.

*z dalšího pohledu:
věřím že každý hráč si během hry nastřádal nebo koupil nějaké PB,a vlajky které se převádí do dalších světů a nyní by touto krátkou 12 měsíční úpravou měl o to přijít?
myslím že zájem by měl být trochu jiný a né že by se měl nad INNO a zdejším vedením DK zkalit hráčům zrak.
----------------------------------------------
pro obraz:
kopie*DKTým
Ve zkratce:
  • Pokud Váš herní účet nemá účet na fóru, je vše v pořádku. Jen nesmíte zapomenout na automatické mazání neaktivních účtu (po 12 měsících neaktivity).
  • Pokud má Váš herní účet stejné jméno jako účet na fóru, je také vše v pořádku. Jen nesmíte zapomenout na automatické mazání neaktivních účtu (po 12 měsících neaktivity).
  • Pokud mají Váš herní účet a účet na fóru rozdílná jména, prosím kontaktujte support s žádostí o změnu jména na fóru NEBO:
    • Pokud máte účet na fóru, ale není k němu účet ve hře, vytvořte si nový účet se stejným jménem jako je účet na fóru. V případě, že to není možné, kontaktujte support.
    • Pokud někdy obdržíte notifikaci o započetí procesu mazání účtu na fóru aniž byste o smazání požádali, prosím kontaktujte support.
-------------------------------------------------------
závěr:
tímto žádám v zástupu spoluhráčů o úpravu--prodloužení z 12 měsíční neaktivity na 24 měsíců jako je záruka u ostatních produktů v ČR.atd.
tedy viz úpravu bodu 2

předem díky za odpověď
zdraví desT.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jenže víš, v tomto případě jsme pouze tlumočníci toho, co do hry naprogramovali majitelé hry. Takže mohu jen doporučit alespoň jednou za rok napsat příspěvek na DK fóru, nebo se zúčastnit nějaké soutěže.
 

DeletedUser9973

Guest
prosím
nemohli by jste tedy majitelům hry jako ti tlumočníci návrh výše napsaný předat?
jde mimo jiné o účty v kterých mají hráči uložené vlajky a finance-Prémiové body.
v jejich zájmu by měla být kladná popularita a né na opak.
desT.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
InnoGames tímto krokem muselo reagovat na obecné nařízení o ochraně soukromí (známé též jako GDPR) a tuto dobu nastavili po diskuzích přes právní oddělení, které se GDPR primárně zabývalo celosvětově. Dobu 12 měsíců má Inno určitě z nějakého důvodu nastavenou a kdyby nebyl problém nastavit 24 měsíců, určitě by to tak už dávno udělali.
 
Nahoru