• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hola, hola, škola volá ...

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Soutěž o nejvtipnější text
436f4574dd_83322049_o2.gif
V reálu začal nový školní rok a ani v naší hře není téma výuky ničím neznámým, proto se šlechtic vydal po svém panství zkontrolovat, zda jeho poddaní nezapomínají na výuku - doplňte přímo pod soutěžní obrázek formou odpovědi (bez citace - tedy pište rovnou text do prázdného pole pod zadáním) text konverzace, která mezi šlechticem a poddanými může probíhat.

Tribal_Wars_Support.jpg


Doplňovaný text může být formou rozhovoru, nebo i jen jedna věta, ovšem s tématikou ze hry - tedy z Výukového systému - ať již z pohledu mentora, učně nebo šlechtice, samozřejmě při dodržování pravidel DK fóra.


[TR][TD]Začátek soutěže: 6. září 2018[/TD][TD]odd purple.png [/TD][TD]Konec soutěže: 22. září 2018[/TD][/TR]
Odměny:
1. místo - 500 prémiových bodů
2. místo - 300 prémiových bodů
3. místo - 150 prémiových bodů

Diskutovat k soutěži můžete ZDE
Výsledky vyhodnocení budou zveřejněny ZDE

odd purple.png


Tuto soutěž nebude vyhodnocovat DK tým, je doplněna o nový prvek - návštěvníci fóra rozhodnou o vítězích formou udělení poděkování tomu příspěvku, jehož text se jim nejvíce bude líbit. Tři texty, které "nasbírají" nejvíce poděkování, budou odměněny prémiovými body. Navíc, jeden náhodně vylosovaný hlasující (děkující) bude odměněn vlajkou 4. stupně na obyvatelstvo nebo na suroviny (variantu si zvolí vylosovaný výherce).

(Pokud by došlo k rovnosti udělených poděkování, pak si DK tým vyhrazuje právo určit vítěze neveřejným hlasováním. Pokud by při udělování poděkování došlo k jakémukoli podvádění, celá soutěž bude anulována. )

Na Vaše vtipné poznámky k výukovému systému se těší DK tým a věříme, že i všichni uživatelé a návštěvníci DK fóra.

page-divider-trans.gif
Malá nápověda jak členit odpovědi

Příklad rozhovor:

Mentor: "Pane, potřeboval bych mít možnost zadávat i jiné úkoly, nejen ty dané osnovou."
Šlechtic: "Pošli mi své návrhy písemně, zadám to mým rádcům, aby se na to podívali."
Mentor: "Děkuji pane, určitě to pošlu."


Příklad jedna věta:
"Pane, ten systém mentor, učeň, neuvažujete o něčem jiném?"
"Pane, již jsem vyučil 10 učňů a jsem na ně hrdý."
"Mí milí poddaní, zjistil jsem, že zde nefunguje výukový systém, tak si jedu osobně prověřit, proč tomu tak je."
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Deco-divider-purple.png

Soutěž dnes s úderem půlnoci končí. Vlákno nebudu uzavírat, abyste ještě mohli nasbírat nějaká poděkování - ovšem máte na to jen 24 hodin. Pak vlákno uzamknu.

K případným příspěvkům přidaným po půlnoci nebude přihlíženo.
436f4574dd_83322049_o2.gif
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru