• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser30368

Guest
No, musel jsem se podívat, jak jsem si odvykl od toho starého vzhledu fóra, tak už mi tohle není tak nepříjemné :D

Nevím, kde je počet příspěvků...3k na tebe dohánět nebudu, ale zajímá mě, zda se objevil někdo, kdo mě trumfnul dál :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, také se musím zamyslet, než to najdu ... to staré bylo vstřícnější ... Klikni na takovou tu hnědou kapku na konci lišty s nápisem Fórum (pod myší se Ti objeví text Otevřít rychlou navigaci) a pak už to najdeš:

upload_2018-11-18_16-25-24.png

No a myslím, že hned tak nás někdo nedohoní. máme velký náskok. ;)
 

DeletedUser30368

Guest
I po letech držím druhou pozici :D...jako je tu více možností a tím se to stává lehce nepřehledné.

Ale už jsem si zvykl, kde založit nové téma atd., tak tu snad chvíli budu moci přispívat :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jak, jako moci? :D Máš zodpovědnost ke své pověsti i ke svému umístění, tak nezanedbávat. :D
 

DeletedUser30368

Guest
No, další je Kozmicz, myslím že jsem mu dal dost času mě dohnat a vidíš jak je neschopný :p (za to BAN snad nebude :Jester)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Sakra, nemůžu nikde najít tlačítko BAN u jména Zelí! Ty jsi to určitě nějak hacknul! Přiznej se, kedlubno! :Wrrr
 
Nahoru