• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 57

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Prosím, dej si ten text podpisu do spojleru, ať to máš v souladu s pravidly fóra.
 

DeletedUser30368

Guest
:p nebudu Ticho...ehm, Lady, lady...proč by jsi to dělala? :p Ty máš u mě VIP místečko až ten svět vyhraju :D

Anti, ten popis :)...no já jsem třeba intrikář a mám vždy informace, ale někdo to nedělá intrikami ale dokonce zradami a to se mi už nelíbí, pokud já intrikuji tak že jeden kmen poštvu proti druhému je to podle mě ok, s lidmi se dá manipulovat, ale pokud bych třeba zrušil spojenectví nebo naplánoval akci ještě na spojence, tak už je to zrada :)
 

Antiika

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Myslím že toho se podpis i týká...:)
Každý svým způsobem intrikujeme...:) to jsem nepsala já, jen sdílím, protože se s tím ztotožňuji :)
Ale pravdou je, že teď se na S57 dějí věci a z některých mi je docela i zle...někdy mám chuť účet odpálit...:(
Jen přátele mě drží na tom světě :) A loajalita... co někteří dělají je i v reálu neomluvitelné:( no sáhnout do svědomí si musí sami ;)
 

DeletedUser30368

Guest
Povídej, já ten svět vůbec neznám :D, ale jestli je tam skvadra jako na 60 tak vím co máš namysli :-D
 

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Vida, ani jsem netušila, kam až se dostane věc z mého profilu.... (Definice hry...)
Nedivte se Antii, že působila tak otráveně, protože to celé skončilo zradou, a nedostatkem morálky.
Jak to také jinak nazvat, když vám spojenci bodnou kudlu do zad :Facepalma přes ujišťování, že se to nikdy nestane, přeběhnou k nepříteli. A to po tom, co se vám na srazu cení do obličeje; což je vážně absurdní.
A tak se kmen xXx, s nímž jsem vyhrála dva světy, vykašlal na morální zásady, a pořídil si do seznamu úspěchů lacinou výhru. Jinak to napsat nemohu. Nechápu ovšem, že jsou na ni ještě hrdí :mad:.
Následky: parta se rozdělila, a s těmi z xXx (část hráčů plus původní zakladatelé), co nesouhlasili s kroky vedení, hraji na s63, a světě div se, jde to i bez zrádců a špehů. Zatím i navzdory tomu vedeme.
Zázrak!!!!

Jen bych si přála, aby tam s námi Antiika vydržela. Dlouho jsem tě nikde neviděla, co asi s tebou je, kočičko? Kdyžtak napiš... :Cray
 
Nahoru