• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser25387

Guest
A proč nepíšeš za svuj nick Tomáši? Sám používáš Adamovo účet. Takže co řešíš.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
#12720 18-1044 Precision ->
  • Hrač k nejbližší hodnotě 350.000 bodů na konci speedu/při shodě se body dělí
  • 100 PB

    Šakaal, pro příště tohle se nedá nahrát při levelu 3.
    Kdyby to byl lvl 4 nebo 5, tak jo.

    Ale toto určitě ne :)
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
260
A nebol to tvoj návrh?
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Ale samozřejmě, že ano... Copak já bych něco takového navrhnul? Neříkám, že jsem z nedostatku pozornosti občas nenechal moc krátkou začátečnickou ochranu nebo podmínku vítězství "hráč s nejvíce body" na speedech, kam to nepatřilo, protože přeci jen vzory návrhů obsahují mnoho položek a některé z nich lze čas od času přehlédnout, ale asi těžko bych podmínku vítězství změnil a změnil ji takhle špatně.
Speed of Barbars, kde hráči celou dobu zabírají jenom barbarky a stejně je na konci mapy speed těch barbarek pořád plný. Precision, kde je počet bodů nastaven na tak velké číslo, že jej nemůže dosáhnout kolikrát ani jeden člověk, natož několik a bojovat o to, kdo se té hodnotě nejvíc přiblíží. Speedy v pracovních dnech, co začínají v 17:00-18:00 a končí ve 23:00-2:00. Obecná nevyváženost plánů - nějaký týden 5x Bash, jiný týden žádný Bash, podobně se Speed of Barbars a CATy. To a mnohem víc věcí - čí dobu to definuje? Tvoji... mou asi těžko :)
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Speedy jsem navrhoval cca před 3 lety, ano byli to návrhy, které se nedali hrát a pokud šakaal používá staré návrhy, tak je to pravděpodobné. Nepamatuji si na všechno, v notebooku nemám ani 1 návrh už, takže to nemám nijak ověřit.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Gratuluji vítězům turnaje!

Nicméně pokud si dobře vzpomínám, tak Kozmicz slíbil nejlepšímu hráči na turnajích titul zde na fóru... Bez pochyb jsem vyhrál nejvíce turnajů a titul nevidím... :D :D :D

Haha :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Tak to si pamatuješ něco, co já si nepamatuju. Hoď mi link, ať si to můžu prověřit, sliby se samozřejmě snažím vždy poctivě plnit. ;)
 
Nahoru