• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 63

DeletedUser30368

Guest
Nesouhlasím s tím, že je to dobré. Nikdo nový nezůstane hrát kmeny...tedy pokud do toho něco nebude vrážet. Výhoda kterou si přeneseš z jiného světa je neúnosná.

Příklad - elitní hráč si na světě vydělá odhadem 30k PB, když se nesnaží tak třeba 15k, i amatér se na 5k dostane

Jenže hráč z pozice nováčka nebude první co dělat je hrát svět pro PB...odradí ho to a skončí...:D
 

DeletedUser44250

Guest
Lidi, už mě to štve, vývoj hry a to všechno. Začnu s tim, že sestra taky hrála hru DK a pak odešla, u mě ale začíná to samí. Proč bych odešel:
1.Lidi jedou na prémium a ti co si to nemohou dovolit jsou v řiti!
2.V žebříčku se konečně dostanu na pozici 2000 a výše a nějaký prémijant mě sejme
3.Den po začátku nového světa už někdo má 5000 bodů? to nechápu
4.Když mě někdo porazí se šlechtou tak šlechta nemá bonus víc zdrojů ale zabrání vesnice, takže dobitej nepokračuje? nechápu
5.Když skončí svět tak vyhrajou ti co jedou na prémium a jsou v CCA 80-90%mapy
Navrhuji:
a.Začátečnickou ochranu prodloužit hráčům bez prémia o 1 měsíc
b.Udělat svět bez prémia
c.Vyhnat hráče co platí prémium
d.Zrušit prémium
e.Dát bonus šlechtě v surovinách a nechat hráče hrát. Tím myslím zrušit zabírání vesnic a konec světů udělat podle výher v bytvách

Timhle tempem akorát přijdete o hráče. Jinak nemohu pomoci. A jak se říká, komu neni rady, tomu neni pomoci

Tak kde bych začal... To, že neumíš hrát DK, je tvuj problem, to neni problém PB... Ja také hraji bez PB (placeneho) a presto není problém normalne hrát, dokonce tak lze vyhrát i svět ezy... Protože, když už se dostaneš do určité faze hry, tak PB ztrácí smysl, vyjma PU a na ten si vyděláš na vedlejším světě... Jestli chces poradit, tak nezacinej hrat od začátku světa, ale začni až cca po měsíci, PBčkaru je méně atd... A dobré je mit take pratele na vysich mistech, než jsi ty sam. Pak uz staci jen dobre hrát...
Tvr návrhy jsou nesmysl, který je neuskutečnitelný...
 

DeletedUser44256

Guest
Zdravím Vás !

Obraciam sa na "kávičkárov", s prosbou o pomoc.
Nakoľko som Divoké Kmeny hrala veľmi dávno, vidím že sa toho dosť pomenilo a aj som veľa pozabúdala .. A priznám sa nebola som nejaký super bojovník, nikdy.
Pravda ako roky pribudli, dokážem teraz rozmýšľať úplne inak, všakže ;) :D

Snažila som sa využiť služby Mentora, konkrétne dvoch. Nejak som sa ich pomoci absolútne nedočkala, a pritom by som bola pracovitý učeň!

Nájde sa niekto, kto by mi s radosťou "mentoroval"?

Ďakujem za každú odpoveď.

Pekný štart do nového týždňa praje

Imbolc
 

DeletedUser30368

Guest
Rgistruj se na svět 62 a něco Ti můžu připoemnout :-D
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Imbolc, mentor pouze dává úkoly..
koukala jsi na wiki (nápovědu)??? :)
je teď nová, je tam i manuál a různé rady ke všemu co je ve hře :) k většině i aktuální obrázky ze hry.
Systém sice nějakou změnou nezvýrazňuje odkazy (slova která odkazují dál), ale po "najetí myší" je vidět, že slovo odkaz je, a dá se proklikat celým návodem kam je potřeba.. :)
 

DeletedUser44272

Guest
Zdravim...
Taky jsem zacal hrat DK po dlouhe dobe a nestacim se divit kolik se toho za ty roky zmenilo.
Ale forum a vsechny informace v nem zapsane za ty dlouhe roky, jsou bohuzel, pro starsi nastaveni DK svetu.
Kdyz jsem se vratil k DK, sel jsem hledat informace do fora. Napr.: podle informaci ve foru staci 320 beranu na zbourani opevneni z 20 na 0. Ale ve skutecnosti, ted 400 beranu zboura jenom 8 stupnu, ber pomoci veci z inventare.
Proto si myslim, ze by bylo vhodne zacit uplne nove forum s informacemi, radami a taktikami pro novejsi nastaveni svetu, aby hraci, kteri se vraceji ke hre po dlouhe dobe jako ja, nebo hraci kteri maji zajem se ve hre zlepsit, dostali aktualni rady a nemuseli prochazet stovkami a stovkami starych otazek a odpovedi ve foru.
Nova DK Wiki je dobra na informace, ale porad schazi nejake informace od hracu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
ano, na wiki jsou informace průběžně aktualizované, podle toho jak se mění.

informace od hráčů? jaké ? asi nemají o čem diskutovat, když sem nepíšou ;) každý svět má svoje vlastní forum, ale můžeš kouknout i na forum nedávných světů, informace nebudou o tolik jiné.. :) nebo vznes dotazy a někdo ti jistě rád odpoví :)
 

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Ahoj
To o těch beranech jsem taky někde slyšela, nicméně si hraji po svém .
Pro mně 400 je minimum, k tomu 100 katapultů.
Ale stále platí, že v řádném bouracím útoku musí být cca 800 až 1000 beranů (katapulty netřeba), a zpravidla stačí 2 až 3 a i přes betony máš půl hradeb dole.
Setkala jsem se s tím v akci proti mně prvně na s49, a po 8mi skvěle načasovaných útocích jsem měla ves bez hradeb a za dvě vteřiny i bez deffu.
(Opakování jsem viděla i na s58, kamarádka mi ukazovala na msngru screeny, a divila se, a odpověděla jsem jí, jako teď tobě.)
Proto bourací útoky mohou běžet i z dálky.
Stavějí se zpravidla ve vsích posílených bonusem s navýšením počtu obyvatel v selském dvoře (ten s obilím) a lze tam narekrutovat k tomu i velmi slušnou offku, podle nastavení světa.

(Berte jako doporučení hráče, na funkci nehleďte. Není to podle wiki, ale podle osobních zkušeností).
 

DK Terapeut

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
28
Jen bych doplnil vybavit bourací útok full paladinem....Jinak si ale stojím osobně za s vým názorem,že ideál je cca 500 beranů;)Ale zase pozor je to jen můj názor a nejsem zrovna top ofař;)Já jako správnej katík se hlavně specializuju na katování budov,až budu mít nick beranikovec budu se specializovat na opevko s berany:cool::D
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
já zas nedělám katy :D ale beranů mám vyzkoušených 330-350 dle nastavení, a k tomu pěkná armáda, černá vlajka na obyvatele zajistí dost místa :)
 
Nahoru