• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mizení lehké kavalerie

  • Zakladatel vlákna DeletedUser44254
  • Vytvořeno

DeletedUser44254

Guest
Zdravím. Udělal jsem si šablonu na útok po 1ks lehke kavalérie. Odeslal jsem 20 útoků za sebou. V nádvoří jsem je měl i aktivni. Odhlásil jsem se, přeplněné jsem se na svět 62 tam sem nacvakal co potřebuju a zase jsem šel zpátky na 63. Kouknu do oznámení a tam nic. Kouknu do nadvori a tam nic. Kouknu na jednotky a zjišťují že nemám 20 ks lehkej. Jakoby se jezdci vypařili. Měl to být splněný quest. Co s tím? Díky
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Šablonu v pomocníku rabování? Pak jsou oznámení ve speciální složce, která se při první použití pomocníka v oznámeních vytvoří.
 

DeletedUser44254

Guest
To ano. Ale zde je pouze 1 útok a zbylých 19 tam není. Jinak bych nepsal. Hraju od roku 2008. Tohle se mi stalo poprvé
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Pomocník rabovani ty utoky třídí. Pokud všech 20 útoků dopadlo stejně, tzn. smrtí LK, tak uvidíš pouze 1 oznámení.
 

DeletedUser44254

Guest
Okes,. Ale jakože do úkolu mi to zapocitalo jen jeden?
 

DeletedUser30368

Guest
Z důvodu ž musíš vesnici vyrabovat a to se Ti díky štěstí a dalším věcem povedlo asi jen jednou ;-)
 
Nahoru