• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser30368

Guest
Někdo si zvyknul a někdo odešel :D, ale náš postoj protestu se musí brát procentuálně a ne kvantitativně :D...protože 2 lidi není tak drsný jako když řekneš že odešlo 50% Fóra :D :D
 

DeletedUser33829

Guest
Už tu není sekce vtipů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Byla v této sekci a kde je?
V nekatuálních tématech zamčená, takže tam psát nejde.
Ale od čeho by tu měl být moderátor než jenom od mazání a psaní nesmyslů. Takhle si tu váží lidí.
Když už se zmůžeš na jednu nepravdivou větu, tak kdybys ji byl schopen napsat alespoň gramaticky správně, když obsahově je bez smyslu.

Takže vtipy se tu mažou. To je vždy znak totality. Pán moderátor tu vymaže vtip, ale nic neporadí. Nebo jenom Ti není vtip po chuti? Byly tu vtipy, byla tu politika... a teď moderátor bez komeptencí jen zbyl.:D
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Byla v této sekci a kde je?
V nekatuálních tématech zamčená, takže tam psát nejde.
Ale od čeho by tu měl být moderátor než jenom od mazání a psaní nesmyslů. Takhle si tu váží lidí.
Když už se zmůžeš na jednu nepravdivou větu, tak kdybys ji byl schopen napsat alespoň gramaticky správně, když obsahově je bez smyslu.

než budeš zas do někoho rejt, tak si zameť na svém prahu...třeba zde: V nekatuálních tématech :D
 

DeletedUser33829

Guest
Napsal jsem, že tu není sekce vtipů, která tu není, a proto jsem vložil vtip sem. Přišel moderátor, vtip smazal a odpověděl arogantně a nepravdivě (dle něho jenom já ji nevidím) a ani nedodal odkaz. DK Tým je od toho aby radil, ale to on neudělal.
Sekce je uzamčená, takže tam napsat řadoví uživatelé fóra nemohou. Tu sekci jsem si našel před Tebou, jenom opakuješ co jsem napsal a bez přímého linku, takže žádnou přidanou hodnotu to nemá od Tebe, jen prudíš Ty a opakuješ co jsem napsal já. Navíc já si tu sekci pročítat stejně nechtěl, takže chybějí link mi stejně nechybí.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Vzato čistě gramaticky:

Ale je, jenom ty ji nevidíš.

Jde o větu oznamovací, s neutrálně volenými slovy - bez citového zabarvení. Podává informaci o tom, že tu sekci asi tedy nevidíš, když jsi napsal, že tu není.Což v případě, že ji vidíš, jen tam nemůžeš psát, byla zavádějící informace od Tebe. Jenže Ty v tom chceš vidět aroganci, tak si ji tam domyslíš.
 

DeletedUser40852

Guest
To už tu Sheddovi napsala spousta lidí ale on si pořád mele dokola to svoje.:-D
 
Nahoru