• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady na zlepšení hry

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Mel bych dotaz. Neslo by nejak nastavit omezeni pro vyuzivani premioveho trhu? At koukam, jak koukam a snazim se opravdu hodne porozumet Vasemu oduvodnovani, ze nakupovani surovin za PB je v poradku. Tak kdyz se podivam na s63 zebricek, tak mi to moc v poradku neprijde. To s timhle opravdu nedokazete DK tyme nic udelat?.. Vzdyt je to k pláči tohle. Kde jsou ty DK co tu byly před lety?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Prémiový trh se řídí nabídkou/poptávkou, čím více hráčů prodává, tím více hráčů může kupovat. Bohužel není v našich silách jakkoliv prémiový trh ovlivnit, od vývojářů hry máme povinnost prémiový trh mít aktivní na všech klasických světech, takže jej ani jednou za čas nemůžeme na nový svět deaktivovat.
 

*Anie*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
129
Nevim jestli tu uz dotaz, respektive návrh byl ale shodla jsem se s některými hráči, že by bylo fajn vidět kdo kolik investoval do pevnosti.. Zkratka takový žebříček jako je u úrovně kmene :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ano, tento návrh jsme již od hráčů obdrželi a řádně předali vývojářům hry! Děkujeme! :Good
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
neplánuje se u výměny vlajek, vedle klikátka "smazat" udělat klikátko:
"přidat" nebo "navýšit" nebo cokoliv čím by se zvýšil počet těch stejných vlajek na výměnu?
tak jako je to u nabídek výměny na trhu - tam se dá přidat i zredukovat..
ted se musí vždycky nabídka smazat a zadat tu výměnu celou znovu - jen s jednou vlajkou navíc.. a pořád dokola a u všech vlajek pokaždé když dostanu novou-což je X-krát denně :D

vlajky.jpg
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
a ještě by byla fajn možnost výměny mezi spojenci , (tak jako se sdílí forum).. ted musíme cestovat mezi akademiemi a hlavním kmenem :)
ale to by hráči asi chtěli už moc :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nemám žádné informace, že by se podobné návrhy plánovali do hry. Výměnu vlajek bych asi ani v budoucnu mezi spojenci neočekával a co se týče druhého nápadu, určitě to může mít smysl, ale aktuálně je to taková drobnost, která by v součtu ostatních návrhů byla odložena na neurčito.
 

DeletedUser44263

Guest
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli by nemohly stavební smyčka atd. fungovat stejně jako na Grepolisu (stejný majitel her)? :)
Např. chci si dát stavět Panský dvůr, ale ještě se mně staví Kovárna na 20 a já jej můžu dát do smyčky až ve chvíli, kdy bude Kovárna dostavěná. Přitom na Grepu je to hezky vymyšlený, že už si můžu budovu dát do smyčky předem, protože se počítá s tím, že v tu dobu, kdy se začne budova stavět, už budu splňovat požadavky ke stavbě budovy. (Případně když bych Kovárnu zrušil, tak by se zrušil i Panský dvůr.)
Nebo když mám už postavený Panský dvůr, ale nemám dostatečně velké skladiště, abych mohl vyrazit minci, bude to furt psát, že je potřeba rozšířit skladiště a nenapíše to, kdy budu mít dostatek surovin pro vyražení mince, i když jsem už nechal stavět dostatečně velké skladiště.
 

DeletedUser44263

Guest
Ještě taková drobnost, ale líbilo by se mně, kdybych byl upozorňován na to, když mně někdo poděkuje na příspěvek na fóru :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Děkujeme za nápad, aktuálně nemám informaci, že by se podobné změny realizovaly, ale do budoucna to určitě nevylučujeme. Vývojáři aktuálně pracují na jiných vylepšení, které jsou pro fungování hry důležitější. Tvůj nápad má tak opravdu nízkou prioritu.
 
Nahoru