• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser40852

Guest
Tak, a je tu zase klasická nuda. Vševěda jste naštvali, že jste to tu promazali. On se s těmi slohy tady moří hodiny a vy pak jednou kliknete a je to fuč. :-D:-D
 

DeletedUser33829

Guest
Myslíš luki28na? Také zírám, komu tady mažou příspěvky. Musíš být rychlý, kdo pozdě chodí sám sobě škodí.
Myslím si, že luki28n píše rychle, určitě hodinu to nepsal. ;-)
Posílal mi to i do pošty, asi jenom cenzor to nepochopil, že mazáním příspěvků ty příspěvky nezlikviduje.
Už jsi byl v kostele na mši?
 

DeletedUser40852

Guest
To víš že jsem byl. Nechal jsem sloužit mši za to, aby jsi dostal rozum. Ale jak na to koukám, tak se to nepovedlo. On pan farář říkal, že v tvém případě by to byl velký zázrak. :D
 

DeletedUser40852

Guest
Tak pořád lepší vyzpovídat se v soukromí než jako ty řešit své problémy veřejně a dokonce do toho zatahovat i lidi, kteří ti věřili.
 

DeletedUser30368

Guest
Přijdu se juknout a pořád je to tu stejné :D...nejchytřejší jsou pořád nejchytřejší :D
 

DeletedUser33829

Guest
Přijdeš se juknout a nic nevidíš, protože to nezajímavější je dávno smazané. Jak kdybys nevěděl jak to tu chodí.
Svým způsboem je vtipné, jak se vysmíváš vlastní hlouposti a nevědomosti a ani Ti to nedochází, natož aby Tě to samotného napadlo.
Tak zase spinkej do Vánoc... a pak za uherský rok zas obšťastni nás příspěvkem, jak se směješ sám sobě.:)
 

DeletedUser33829

Guest
Když si to myslíš, tak si to mysli dál, milý Kozmiczi.:)

A proč tedy DK Tým ty příspěvky v minulosti smazal? A proč na to reaguješ?

Tím si sám vyvrátil sobě svoji tezi.:Good

Celkem smutné od Tebe, že jsi se rozhodl klesnout k dosti primitivní manipulaci taktéž. Ještě bys to příště mohl zdokonalit řehtajícími smajlíky, to tu někteří používají, jak sis jistě všiml, tedy pokud Tě vůbec něco zajímá.;)

Vůbec nemáš ponětí, kdo sem na fórum chodí.:Good;):)
 
Nahoru