• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady na zlepšení hry

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Svolat (neboli sestavit) domobranu lze i s více vesnicemi, pouze ji nejde sjednotit pro bránění vesnice.

Při první návštěvě selského dvora je potřeba kliknout na tlačítko povolej domobranu, čímž se aktivuje možnost povolat domobranu a je možné dokončit úkol.

Pokud je s úkolem nějaký problém, stačí napsat ticket, koukneme na to… :)
 
Naposledy upraveno:

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Jsem na ZvD u spoluhráče a narazil jsem na takovou zajímavost. Nejde o chybu ale ani o vylepšení, takto, když hráč začíná, plní různé úkoly. Mezi ně patří také "povolat domobranu". Pokud hráč tento úkol nesplní (třeba z obavy, že bude produkovat míň surek v době,kdy je jich nedostatek), tak mu i nadále tento úkol svítí jako nesplněný. Podle mě je zbytečné, aby nesplněný úkol svítil i v době, kdy je už nesplnitelný, tedy když má hráč více jak dvě vesnice.

nic není nesplnitelné, nemusí jí svolávat, stačí jen se podívat na stránku s domobranou.. pokud to tak není, napiš ticket, je to chyba. (a ano, jde svolat i v případě více vesnic (dvou), takže i kdyby někomu trval tutoriál déle než do zabrání druhé vesnice, tak stále ho může odehrát)
u věcí které jsou např. zbytečné, tak je možnost přeskočit (myslím že něco týkající se kmene).
 

DeletedUser33829

Guest
Jsem na ZvD u spoluhráče a narazil jsem na takovou zajímavost. Nejde o chybu ale ani o vylepšení, takto, když hráč začíná, plní různé úkoly. Mezi ně patří také "povolat domobranu". Pokud hráč tento úkol nesplní (třeba z obavy, že bude produkovat míň surek v době,kdy je jich nedostatek), tak mu i nadále tento úkol svítí jako nesplněný. Podle mě je zbytečné, aby nesplněný úkol svítil i v době, kdy je už nesplnitelný, tedy když má hráč více jak dvě vesnice.
Ti, kteří Ti mají poradit Ti jako obvykle radí blbě. A neomluví se Ti, natož abys dostal ještě nějakou kompenzaci. Obzvláště u člověka, který to pořád hraje s pár vesničkami, ponocuje a neumí to pořádně hrát, bych čekal že tutoriál musí znát nazpaměť.
Samí lepší Ti radí a radí blbě.

Ten úkol Ti vlastně nesvolá domobranu pro obranu vesnice, ale jen aktivuje možnost použití domobrany (do budoucna), nikde se tím nezavazuješ, že tu domobranu použiješ. Vezmi si to jako takový výzkum jednotky, který Tě ovšem nestojí surky a čas. Takže to není chyba a můžeš to splnit i při více jak dvou vesnicích.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Jen upozorňuji hráče, že to není ani aktivace domobrany "do budoucna", ani "jako takový výzkum"..
Domobrana bude fungovat i bez toho odkliknutí tutoriálu. Pokud si nejste něčím jisti, neváhejte nahlédnout do nápovědy, nebo napsat raději někomu kompetentnímu. ;) (tým podpory hry je nyní posílen o další dva)
 

DeletedUser40852

Guest
Tak Shedd se zase hezky popsal. Je to hráč teoretik, v praxi je to horší. Naposledy dostal napráskáno na 64. Teď tu napíše, že kdyby chtěl, tak to vyhrál. To píše pořád.:D

Jinak nevidim, že by DragonLady nebo Kubina odpověděli špatně.
Shedd se snaží každého, kdo s ním v jeho hloupostech nesouhlasí, ztrapňovat, zesměšňovat a urážet.
 

DeletedUser33829

Guest
Jen upozorňuji hráče, že to není ani aktivace domobrany "do budoucna", ani "jako takový výzkum"..
Domobrana bude fungovat i bez toho odkliknutí tutoriálu. Pokud si nejste něčím jisti, neváhejte nahlédnout do nápovědy, nebo napsat raději někomu kompetentnímu. ;) (tým podpory hry je nyní posílen o další dva)

Nemáš pravdu, ten úkol odkáže člověka do selského dvora a je tam napsáno něco jako "povolit domobranu" a když to ten hráč odklikne, tak se ten text změní na "svolat domobranu". Když hráč bude chtít někdy svolat domobranu, aby ji měl po dobu 6 hodin aktivní, tak ji bude muset nejdříve "povolit" a tím splnit úkol z tutoriálu. Takže za svým přirovnáním si stojím, s tím že povolením domobrany se nezavazuje ke svolání domobrany logicky.

Tak Shedd se zase hezky popsal. Je to hráč teoretik, v praxi je to horší. Naposledy dostal napráskáno na 64. Teď tu napíše, že kdyby chtěl, tak to vyhrál. To píše pořád.:D

Jinak nevidim, že by DragonLady nebo Kubina odpověděli špatně.
Shedd se snaží každého, kdo s ním v jeho hloupostech nesouhlasí, ztrapňovat, zesměšňovat a urážet.

Psal jsem o světě 34, kde jsem skončil na začátku time endu a byl jsem ve vítězném kmenu,.

Co se týká s64, tak jsem tam začal hrát měsíc po startu světa, protože mi Inno chtělo smazat účet kvůli tomu, že to nehraji. Nechal jsem se přemluvit pak na světě jedním člověkem a hrál. To, že na mě útočí hráči co začali o měsíc dříve a za dvě hodiny mají opevnění z 0 na 15, resp. 16 (zase pomáhám Inno k penízkům a zadarmo:D) mě nevzrušuje. Jestli umění je že ve dvou akcích mi xxx nevzalo nic až při třetí akci a to až třetí den, kdy útočilo tak 8 lidí na mě v součtu 10x krát více vesnic než mých a jestli to je umění a frajerství, tak mi to připomíná jeden vtip o Romech.
Ten boj byl dopředu prohraný v cca 11 lidech, kteří začali o měsíc později případně měli druhý start z nichž 4 naprostí nováčci pro něž to je úplně první svět. A s těmito lidmi jsme vám zničili několik stovek šlechticů, něco přes 10 full útoků v obraně (kolekci oznámení nejenže mám, ale vidělo to i vedení xxx alespoň údajně) a napáchali více škod jak Sparťané nebo jiné kmeny a hráči. A ti kteří to hned vypustili a vzdali a ani se nesnažili bojovat a více jak ti ostatní, kteří se snažili vzdorovat a bylo jich více než nás. Takže já jsem na svůj výkon a pomoc zástupu spokojen, protože v tomhle předem prohraném boji nešlo o nic jiného, než motivovat a naučit to hrát nováčky a co nejvíce brzdit xxx a to se podařilo. Za to Ty tam hraješ nic moc.:D

Každého cílem není se dokulhat do konce s nějakým titulem, což je jen díky sakaal, a strávit na světě 5 let, nebo se nechat vozit v týlu jako to dělá většina vždy na každém světě. Na s34 jsem zlikvidoval ty, které jsem chtěl, a tvrfnout v modrém poli na titul mě prostě nebavilo, už ten svět byl menší než ty první světy a tyhle dnešní pidi světy už se srovnávat fakt nedají.

Největší přínos to po roce a půl pro mě mělo v tom kam až degradoval systém P2W, kdy hráč má PÚ, je na něho poslán útok a není schopen zjistit jestli je to šlechta či stroj ač je online a nakonec to vypustí a vesnice dá rovnou preventivně nepříteli.:D A kdyby to byl jeden hráč, ale hned vím o třech napříč kmeny. A kolik lidí rovnou po domluvě předává vesnice nepřátelům či si smaže účet ještě než je na ně útočeno.

PS: Už před měsícem a půl jsem mohl jít do xxx, ale odmítl jsem to, představ si, že mým cílem tam není hrát jednak měsíce a jednak v modrém poli asi jako Ty. A teď budu mít minimálně rok pokoj od toho, aby mi Inno vzalo zadarmo vyrýžované PB.:)

Škoda jen nastavení světa a dosah šlechty 70 polí, jinak bychom vám zdrhli a ani byste tomu nebyli schopni zabránit.:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40852

Guest
Koukám, že jiným vyčítáš řehtající se smajlíky a sám je používáš.
Jinak o 64 máš pravdu jen v tom, že jsi měl v kmenu dost nováčků. Jinak lžeš. Nabídku do xxx jsi neměl a když jsi viděl, že už vesky neubráníš tak jsi škemral, že vesky předáš zadarmo jednomu hráči když tě necháme přejít jinam z území xxx.
A píšeš přesně co jsem čekal, kdybys chtěl tak dosáhneš čeho chceš, ty to hraješ dobře a ostatní blbě. Akorát jsi všem pro smích svým neustálým vychloubáním . :D
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Rastiku Nelže.. Pozvánku do xxx dostal, papajik mi psal, že ho může pozvat, shedd to odmítl, nechtěl opustit lidi z kmene.

A Ano, nabídl mi vesnice výměnou, že ho nechám přesunout se. Odmítl jsem, dělalo by to v kmenu akorát problémy. Ale nevidím v tom snahu Shedda nějak se vyhnout porážce na hlavu. Chtěl se přesunout jinam při zachování bonusů atp, za jakoukoli cenu.

Jinak k původu této zbytečné hádky.. Kubina odpověděl dle mě správně. Shedd taky. Dragonlady trošku zavádějícím způsobem. Úkol se dá splnit i v případě, že už by za normální okolností domobrana povolat nešla (taky že ji ten příkaz nepovolá). A není pravda, že stačí jít na stránku selského dvora. O tom se zkus hádat
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Hodláte v budoucnu nějak řešit, nebo omezit prémiový trh? Nebo necháte Dona Kendyho zkazit a znechutit hráčům další svět?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Rádi bychom pro hráče spustili svět bez prémiového trhu, ale bohužel zatím nám takové nastavení světa nebylo schváleno.
 
Nahoru