• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Casual 7

General Brian Sheppard

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Chtěl bych se vás všech zeptat, budeme mít další casual nebo firma INNO na to už kašle aby vyhlásila další pohodový svět.
Jelikož Casual 5 ukončil svou skoro existenci a nikde nic zatím o další casual zda bude nebo zda už ne.

Nevím jak vy ale já bych ho uvítal, protože jsem si našetřil hromadu věcí o které nechci příjit jak bude úplně zrušen casual 5.
Například nejake novinky co by tam mohly být.
Mohly by se spravci / admini zeptat samotnych vyvojaru na dalsi postup?
Dekuji
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Zdravím. Ano, další Casual je určitě v plánu, již jsme o něj požádali vývojáře hry, ovšem proces spuštění nějakou dobu trvá - většinou se Casualy spouští v určitých intervalech. Zatím však nejsme schopni říct bližší termín jeho spuštění.
 

General Brian Sheppard

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Aha takže moznost se presunout z Casual 5 na casual 7 nebude uz mozne jelikoz casual 5 definitivne skoncil a ja se nebudu mit jak presunout max tak s73
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Na nový Casual je možné se přesunout vždy z nejnovějších světů, takže jakmile spustíme nový Casual, informujeme hráče ze kterých světů je možné se tam přesunout.
 

General Brian Sheppard

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Já čekal že bude novy casual 7 jakmile byla stanovena dominance na CS5 ze vsechny polozky presunu z CS5 na casual 7 ale nevadi. zkusim si udelat vesnici na jinem svete a pak prejit az bude moznost jen by to chtelo abych to stihl max do cca 8k vesky
 
Nahoru