• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Tak jste nám měli ukázat jak se to hraje :) Bohužel jste tak neučinili, takže vaše moudra těžko brát vážně.
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Sorry, ale prohlásit se po týdnu za vítěze ,,protože jste jako první vyzkoumali lehkou kavalerii" (ano, to tu kdysi skutečně zaznělo) je fakt směšný :) vůbec nevíte, co by se tam dělo, ale je vám jasné, že byste to tam celé rozbili.

Plus stále nevím, jak byste pobrali za 3-4 měsíce v 15 lidech tolik vesnic. Celkem jich je na classicu 32 000 a potřeba jich bylo cca 21500. Vážně bych rád věděl, jak se to dá udělat. Nevím to a vy to zřejmě víte.
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Sorry, ale prohlásit se po týdnu za vítěze ,,protože jste jako první vyzkoumali lehkou kavalerii" (ano, to tu kdysi skutečně zaznělo) je fakt směšný :) vůbec nevíte, co by se tam dělo, ale je vám jasné, že byste to tam celé rozbili.

Plus stále nevím, jak byste pobrali za 3-4 měsíce v 15 lidech tolik vesnic. Celkem jich je na classicu 32 000 a potřeba jich bylo cca 21500. Vážně bych rád věděl, jak se to dá udělat. Nevím to a vy to zřejmě víte.
:)) Nejsme vítězové, jsme jen o pár tříd lepší. Vítězové téhle komedie jste vy :)). No ono se to dá udělat tak, že tu hru budou hráči brát profesionálnějším způsobem a nedělat z toho nějakou oddychovku, nepřevlékat se do středověkých kostýmů a jezdit v nich na srazy. (Tuhle narážku berte prosím obecně na celou jazykovou verzi). Přeji hezký zbytek dne a úspěšnou honbu za oceněním do profilu :))
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Pokus číslo 3: Jak bys to ty na našem místě ukončil za 3-4 měsíce?
 

Lučištník na koni

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
59
No jsem už sice stará popleta, ale jsem si docela jistá, že tu ještě včera byl můj příspěvek! Proč ho pan Biblos smazal? Je to kvůli tomu, že jsem se před pár dny přiznala, že jsem podstoupila změnu pohlaví? To vám vadí, pane Biblos, nebo jak to mám chápat?
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Ještě bych rád dodal, že jednou z podmínek ukončení světa bylo, že svět musel běžet minimálně 6 měsíců. Takže bych rád věděl od pánů, kteří jsou o několik levelů nad námi, jak by to ukončili za 3 měsíce.
 

DeletedUser44631

Guest
Ještě bych rád dodal, že jednou z podmínek ukončení světa bylo, že svět musel běžet minimálně 6 měsíců. Takže bych rád věděl od pánů, kteří jsou o několik levelů nad námi, jak by to ukončili za 3 měsíce.

Jsi moc vztahovačný, samozřejmě ten názor byl nadnesený a neber to doslovně. Z velké části za to může samozřejmě český support, který nepodporuje žádný ze skriptů a prostě vše je problém, blokuje bezdůvodně hráče apod.
Z toho classicu se stal takový důchoďák, vzhledem k tomu, jací hráči to tam hráli a neznají tak svižnou hru, tak si z toho prostě udělali rychlejší běžný svět.

To člověk neovlivní, ale pravdou je, že většina jazykových verzí podporuje skripty na rabování které jsou povoleny na .net a to je i příčinou svižnější hry, více surovin apod. Rovněž v cizině funguje běžně komunikace na denní bázi, schůzky někde po discordu apod prostě se to hraje více profesionálně, časují se útoky na vteřiny a koordinují se společně. Rovněž v cizině je povoleno více lidí na jednom účtě a hraje se tam téměř nonstop..

My jsme samozřejmě nehráli tak to nelze tak soudit, ale prostě se to táhlo hrozně, třeba to bylo nastavením těžko říct. Za ty desítky serverů co jsme hráli různě v cizině je to fakt dlouhý a nestandardní..
Nemění to nic na tom, že je to výsměch, že není umožněno v ČR další takový server neboť jsem názoru, že to je jedno z mála oživení této hry.

Pro zajímavost posílám hostovací přístup do jiného světa, například .net kde hraje více států na jednom serveru.


 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Že se to táhlo hrozně je pravda to víme všichni a já dělal vše proto, aby se to urychlilo. Ale fakt nevím, jak by to pan mistr světa urychlil z 13 měsíců na méně :) A vztahovačný jsem, protože se tu naváží do ostatních někdo, kdo je lepší max v tom, že má lepší boty a scripty :)

Například na mezinárodním classicu evidentně poražené kmeny daly zrušit účty, protože je na serveru přes 20 000 vesnic, ale dominantní kmen má jen 4000 a svět pomalu končí. Fakt neovlivním to, že poražení nedokážou dát zrušit účet a na truc se nechají zabrat do poslední vesnice. Nicméně ani toto ani nastavení, které tu zmiňuješ vítězný kmen neovlivní. Proto nechápu, proč se tu tak povyšuje nad ostatní :)

btw: diskuze začla, aby se support vzpamatoval a jednou v životě uznal své pochybení. Nerad bych, aby se to tu zakecalo těmito blbostmi.
 
Naposledy upraveno:

PAIN. -The Waste of Life

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
FCéčko - porovnáváš nesmyslný počty vesnic na mapě :) český classic tím, že byl unikátní a česká komunita ho dlouho vyžadovala, tak přilákal obrovskou spoustu hráčů a bylo tam okolo 30k vesnic. Srovnáváš to s našimi bratry slováky, kteří jsou malá jazyková verze a součet těch vesnic v tom náhledu vidím cca 11k (+-), to přece nemůžeš vůbec srovnávat :D to samé některé další světy, které tu sdílíš - tu má vítězný kmen 4k vesnic, tu 6k. V Itálii dokonce vede žebříček kmen s 500 vesnicema a ve Španělsku s 1400. To i poražené aliance na českém měly mnohanásobně víc. Rozhodně se tam nikdo neflákal a svět (který byl btw. rozhodnutý už tak po půl roce někdy na přelomu září/října) se táhnul z úplně jiných důvodů.
Kdybys tam byl, tak to moc dobře víš. Byl to masakr, kterýmu spousta lidí i z těch poražených kmenů obětovala kus reálu a všechny top kmeny (bez rozdílu, jestli vítězný nebo poražený) pořádaly celokmenovky pravidelně 2-3x týdně s tím, co se dorekrutovalo. Škoda, že jste se nechali vybanovat a teď můžete psát ty fantasmagorie o tom, jak nebyl nikdo lepší. Scripti to vyhráli právem a nestačil na ně nikdo, dokonce ani my. Škoda, že nemají v profilu ocenění z unikátního světa. Kdyby se to stalo naopak a mně uteklo v profilu ocenění za vítězný classic, tak si nedokážu představit svoji bezmoc. Asi by následoval perma ban za urážky supportu :D
(Že je tu trošku jinej systém pravidel než v zahraničí a prostě jsme na těch účtech neseděli ve třech je pravda... a co jako? O to bylo těžší udržet armády při tý rychlosti v pohybu.)

Edit: Každopádně respektuju, že jako jeden z mála deluxáků jsi tu kritiku napsal aspoň slušně a s nějakými argumenty.
 
Nahoru