• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Classic 6 - diskuse nastavení

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179
Kdyby aspoň napsali, jsme amatéři, neumíme to pořádně nastavit. Ladili jsme to dva dny v hostovacím přístupu a stejně tam jsou chyby, ale buďte rádi, že něco máte, nemuseli jste mít taky nic :-D
Jen mi to přijde komické, že je pro někoho složité nastavit server podle daného nastavení. Po tolika letech hraní, ještě na to měli času kolik chtěli.
 

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
67
Třeba 1. Stupeň stáji trvá 17 a půl minuty a 12 Stupeň dolu 19 minut... tam mi něco nesedí
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Zobrazit přílohu uživatele 7516
a nic :) kdyby takhle Kubina s Kozmiczem chodili do fabriky, to by bylo nadělávání. :)

Spuštění Classic světů neprobíhá automaticky, ale je potřeba provést určité ruční kroky. Svět jsem spustil přesně v 11:30, ovšem pak jsem zjistil, že jsem na něm sám a nikdo jiný se na něj nemůže dostat, takže jsem musel tuto chybu najít a odstranit tak, aby byl svět přístupný pro všechny hráče. Což trvalo asi pět minut, ale povedlo se...

Ptám se pro kamaráda, proč jste si to museli pokazit takto? :-D

Zobrazit přílohu uživatele 7517

Já jsem se domníval, že z toho důvodu je to classic server :-O aby tam tyhle vymoženosti nebyly :)))

Pravda! Bohužel při restartu světa nedošlo k restartu inventářů a hráčům tak zůstal inventář z minulého světa. Je to blbé, ale bohužel v tuto chvíli máme jen dvě řešení - první řešení je ponechat to a druhé řešení je celý svět restartovat - tzn. poslat žádost na vývojáře, uzavřít svět, počkat pár dní, než dojde k restartu, celý svět znovu nastavit a pak spustit. Svět bychom spustili znovu tedy až tak za 14 dní.

Volíme první variantu, ale ano, je to chyba a omlouváme se za ni.

@Kozmicz Na tom světě je pár totálně broken věcí.
1. Random to hází itemy do inventáře, někomu balíček na suroviny, jinému rekrutaci, mě to třeba hodilo prémiový účet a pomocníka rámování.
2. Ten svět je pochopitelně ze startu poměrně malý, pač tam nebyla předregistrace. Takže to spawnuje v nějakém radiusu od středu, každopádně pak to nahodne vystřelí někoho 20 polí od všeho... samozřejmě to spraví item na přesun, každopádně to asi není úplně fajn věc.
3. V ukolu nová a vylepšená mi po splnění automaticky vystavelo hl budovu na 3 a ostatním ne (jakoby bonus pro mě)
4. Ty časy na začátku nějak nekorespondovali s rychlostí světa 3,5
5. Začátečnická ochrana je 3 dny, místo 5ti dní.


Když to shrnu, nic strašného, ale ve výsledku jsme dostali jiný svět, než který byl avizován

Díky za tvé shrnutí, budu reagovat na jednotlivé body:

1 - Již jsem odpověděl. Při restartu světa nedošlo k resetování inventářů a hráčům tak zůstali položky z předchozího světa.
2 - Spawnutí vesnic probíhá automaticky. A občas to může vyplivnout vesnici někam mimo.
3 - Úkolové řady jsou pro všechny hráče stejné, takže v tomto směru by tam pro tebe žádný bonus být neměl. Otázkou je spíše, zda jsi neměl něco v inventáře z předchozího světa, co jsi mohl využít. Těžko tipovat takhle od stolu...
4 - Kolega to ještě jednou kontrolovat a rychlost světa korespondovala s rychlostí vojska tak, jak byla oznámena.
5 - Ano, byla tam chyba, kterou jsme opravili. Nyní se to již zobrazuje správně.
 

olegwinner

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Zdravím, moc nechápu proč jste nastavili aby ty bonusovky rostly tak rychle, v minulých světech takhle rychle nerostly.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Nastavení Classic světů jsou různá a snažíme se je obměňovat, aby si přišli na své i ti, kteří mají rádi jiné nastavení.
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Kaslete na nějaké classicy a radši už spoustejte casaul 10 když 8 je u konce
 

olegwinner

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Začal jsem o den a půl později. A bonusovky mají 1500 bodů, víc jak 1500 bodů má jen top 50 hráčů.
 
Nahoru