• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Classic 6 - diskuse nastavení

Doox

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Čus, mám dotaz. Chtěl bych vědět jak přesně to omezené rabování funguje, každý máme v náměstí jinou částku, vím jen, že je to omezené. Nápověda nefunguje a nikde jsem nenašel podrobnější informace jak probíhá výpočet toho omezení, reset apod. Díky za upřesnění :)
 

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
69
Čus, mám dotaz. Chtěl bych vědět jak přesně to omezené rabování funguje, každý máme v náměstí jinou částku, vím jen, že je to omezené. Nápověda nefunguje a nikde jsem nenašel podrobnější informace jak probíhá výpočet toho omezení, reset apod. Díky za upřesnění :)
Všichni máme stejný limit, kolik můžeme vyrabovat za den. To co všechny mate je to první číslo. Protože si dost lidí myslí, že to je limit za celou dobu, ale není tomu tak. To první číslo ti ukazuje kolik jsi vyraboval surovin v uplynulých 24h. Takže pokud jsi včera vyraboval 5000 surovin v 20:51, tak dneska v 20:51 ti těch 5000 surovin ubyde v tom prvním čisle a můžeš je vyrabovat znova. Limit se všem postupně zvyšuje, pokaždé 1 za hodinu a to v 36 minut, jelikož v 11:36 se spustil server a s tím i rabovací limit. Ten koeficient, o který se limit zvyšuje jsem nepozoroval, takže ten neznám.
 

Time2Rush

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
ohne boli nerfnute pre tento svet ? uz nemaju 10x def silu ? to mozno trebalo dat vediet dopredu v nastaveniach sveta, ze to nie su tie stare predmety bez zmeny, ale sa upravovali ich bonusy.... takto to bol celkom poriadny bait od adminov, lebo vacsina ludi sla na tento svet si zaspominat na tie ohne, ostatne predmety sa vobec nevyuzivali, ked clovek uz mal ohne.... celkom podraz
 
Naposledy upraveno:

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
69
ohne boli nerfnute pre tento svet ? uz nemaju 10x def silu ? to mozno trebalo dat vediet dopredu v nastaveniach sveta, ze to nie su tie stare predmety bez zmeny, ale sa upravovali ich bonusy.... takto to bol celkom poriadny bait od adminov, lebo vacsina ludi sla na tento svet si zaspominat na tie ohne, ostatne predmety sa vobec nevyuzivali, ked clovek uz mal ohne.... celkom podraz
Taky jsem je dostal jako první a koukal jsem :D
 

Time2Rush

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
no je to mega bait, ludia co brali ako prvu dedinu bonusku na dielnu budu lutovat, je to strasne neprofesialne nedat vediet takuto dolezitu informaciu podla mna...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Hráči si velice často přáli zažít retro svět s předměty pro paladina, se kterými začínali na prvních světech a proto jsme nastavili ty zcela původní předměty pro paladina. My jsme nikde neuváděli, že se bude jednat o nové předměty.
 

beware of plebs

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Vy jste totiž nedali vůbec vědět jaké nastavení předmětů bude, čili teď se tu můžeme všichni dohadovat. Stačilo napsat do nastavení že předměty budou staré a ne nové.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Máme předměty pro paladina a nové/vylepšené předměty pro paladina. Nastavení jsme tedy zveřejnili správně. Pokud se nás kdokoliv před spuštěním světa v ticket systému či na fóru zeptal na to, zda budou nové předměty pro paladina, tak jsme mu odpověděli, že ne, že budou použity ty původní.
 

beware of plebs

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Ne to jste opravdu nezveřejnili, ani na forum ani v nastavení světa. To se má každý dívat do configu světa, aby si zjistil před spuštěním jaké budou předměty? Prosím nesnažte se vaši chybu takhle okecávat, je to trapné.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pokud sis nebyl jistý nastavením světa, mohl jsi napsat zprávu na support nebo se zeptat zde na herním fóru. My jsme oznámili paladina se zbrojnicí, což také v nastavení světa je.
 
Nahoru