• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru
hejdič

Profilové příspěvky Poslední aktivita Příspěvky Informace

  • Měl jsem na mysli to, že teď je tam limit 100 hráčů, pak přes prémiový účet. Takže si nemusím kupovat PB?
    Do hry budou vpuštěni pouze přihlášení hráči.
    Doufám, že jsem tě pochopil správně.
    Zbytečně mě to zdržuje, ale musím. ,,Když začne ta soutěž, tak i tam bude omezenej počet hráčů?''
    Ty jo kámo, tak aby ti to v tom csku vyšlo :) Je dobrý, že nejsi typický profík v CS... celej den za PC - internet hero, real zero ;) ale že se taky pořád věnuješ sportům :)

    Já dneska zažil den, na kterej jsem půl roku čekal...takže po půl roce agrese, depky a nenávisti, úplně happy :D dneska kdyby mě pustili do ringu, tak soupeře láskyplně obejmu a jdu domů :D :D
    Tak jsem se zase po deseti dnech dostal k PC :)

    To cs ani né :) Sportu se právě věnuji hodně...dělí mne asi půl roku od začátku soutěže, na kterou se už 8 měsíců připravujeme... 3 x týdně combat training(z toho dva dvoufázový) a 4 x týdně silový trénink... Uvidíme, jak dopadnem... rozhodně ambice na nějakej ten titul máme :D
    No, csko nemám ani nainstalovaný, už tomu bude rok co jsem toho nechal :)

    DK ,,hraju" na s17...nedá se tomu říkat pořádná hra, prostě lamerská klikačka...
    Ahoj Macíny, celkem to jde...já se naopak odpoutal od všech mánií :D

    Koukám, že jsi oranžovej :) Gratuluju :)
  • Načítání…
  • Načítání…
  • Načítání…
Nahoru