• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru
Biblos

Profilové příspěvky Poslední aktivita Příspěvky Informace

  • Odpověď tam máš, jsou to pravidla i VOP a ta odpovídají na vše. Bez jakéhokoli citového zabarvení, neb jsou strohým právním aktem.
    A jen tak mimochodem, nejde o žádnou ubohou kytičku, ale o velice vzácnou, jako je vzácným člověkem, ten, kdo její název používá jako svůj nick. Jen Ty se pořád snažíš, vložit do jeho mysli něco, co v ní není. Proto přeji pokoj Tvé mysli. Aby ses naučil dívat na svět pozitivně.
    o moju mysel sa neboj ,je pokojna a cista na rozdiel od tvojej
    vies aj nieco ine ako priat pokoj mojej mysli? napriklad odpovedat na to co sa ta ako suportaka pytaju?
    alebo vies len pisat nic nehovoriace odpovede a citovat pravidla a VOP ?
    zatial sa zda ze len to druhe
    lebo na inom mieste fora si uzasne vysvetlil hracovi preco je jeho nazov udolie svini neakceptovatelny lebo by sa mohol niekto urazit keby si precital ze dedinka sa menuje po zvieratku co nam dava npr. rezne a mne zase ze nick ktory ma nazov po fasistickej jednotke je uplne podla pravidiel lebo sa tak vola aj nejaka uboha kvetina
    tak raz ti neviem ci si mozem aj ja pomenovat dediny tak ako som sa pytal v teme ktoru si zamkol
    skus ju odomknut a odpovedat aby sa moja mysel mohla venovat aj inym veciam a nielen domahania sa odpovede
    parada Biblosi: tu zamknes tema a odkazete ma na ticket a ticket zase zamknu bez odpovede
    vymakany postup len co je pravda
    Aha :D tak ten posledný :D:D tam kde je ta vlajka v kopčeku :D
    Druhé nebo třetí? Ty obrázky jsou tři :) První je, jak to vidíš v záhlaví účtu, ten další, když jsi ve vesnici a ten poslední, když jsi přímo v oddílu vlajek.
    To druhé som mal namysli :) Díky :) Hodil som tam vlajku z obrázku čo je v otázkach keďže lepšiu som nenašiel :D
    No ja som chcel ten obrázok čo sa ti ukáže na kraji ak máš v dedine vlajku :D či ako to funguje :D ale tak nič :) díky :)
  • Načítání…
  • Načítání…
  • Načítání…
Nahoru