• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

  » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

 1. Paladin - knihy (trh)

  Jak souvisí frekvence nalézání té které knihy s jejich obchodováním mezi hráči? Tady už jenom chybí, aby přišel někdo a zpochybnil možnost obchodování s vlajkami, protože šedé přece padají častěji než žluté, takže LOGICKY to nelze.
 2. Paladin - knihy (trh)

  Sice souhlasim, ale uz to, ze si za tech 100 pb ani nemuzete vybrat, za co presne ten predmet vymenite, svedci o jasne snaze vytriskat skrz tohleto z hracu maximum PB, takze ta sance, ze s zadosti o tuto zmenu uspejete, je miziva.
 3. Diskuse

  A já bych se chtěl zeptat kdy se to posune? Při odeslání nebo při dopadu? Jak často se to posouvá? Za jakých podmínek?
 4. Diskuze

  Nepleť si pojmy. Ne každá hra je soutěž a ne každá soutěž je hra. Pokud je řečeno, že se jedná o soutěž, tak můžou, ale nemusí být jasně definovaná pravidla, jak se smí nebo nesmí postupovat. Záleží pouze na výsledku.
 5. Kavárna - Svět 94

  Napiš přímo němcům. Až zjistí, že zrovna tobě ten svět nevyhovuje, tak to nastavení předělaj. A pokud to nepůjde až tak snadno, tak na ně zkus vybalit tu svou matematiku. To by byli blbí, aby si to pak taky nedokázali spočítat.
 6. Kavárna - Svět 93

  Dejte 0 barbarských vesnic a žádné sběry. Beztak z toho těží lidi, co používají skripty. Obzvlášť ty sběry by dokázal zautomatizovat i počítačovej analfabet. Mně se to povedlo s primitivním klikacím programem.
 7. S92

  Nemáš rád překvapení nebo co?
 8. Kavárna - Svět 91

  Férově ne. Ale relativně často se spouští classic světy. Tam si zase někdo pěstuje vesnice přes mulťáky nebo používá zakázané skripty, takže normální hráč zase nemá šanci. Ale to máš všude. Jak ve hře, tak v reálném životě. Aspoňže všichni umřou stejně. Jen to je fér. Edit: Ale nezoufej. Na...
 9. Kavárna - Svět 91

  Neměla by být doba odemykání sběrů úměrná rychlosti světa?
 10. Kavárna - Svět 91

  D Třeba lidé, co to ještě nehráli a nemají nafarmené vlajky, například celá moje parta z Kingsage.
 11. Kavárna - Svět 91

  Ty vlajky Bylo by někdy možné někdy spustit svět bez zkracování výstavby?
 12. Kavárna - Svět 91

  - nejsou možné podpory mimo kmen - není možné stěhovat vesnice - nejsou vlajky, které nejvíc zvýhodňují ty, kteří zvýhodňovat potřebují nejméně Pak lučišníci, není kostel, více barek na mapě....
 13. Kavárna - Svět 91

  Bude prémiový trh?
 14. Kavárna - Svět 90

  Jestli je tady něco přehnanýho, tak je to tvoje reakce. Taky jsi dostal bany na mulťáky nebo proč tě to tak šíleně dráždí? Ze zkušenosti vím, že když na něčí nesmyslné jednání upozorňuješ negativním způsobem, tak ho jen povzbudíš k tomu, aby v činnosti pokračoval. Dále, zoufalí lidé dělají...
 15. Kavárna - Svět 90

  Ty jsi nejlepší důkaz platnosti Dunning Krugerova efektu. Uvádíš příklad iksek, kterým to ale právěže pomohlo. Já se teda přikláním spíš k možnosti, že to sem dával zbytečně a že to nespíš nijak nenanapomohlo k vyřešení problému, ale čistě teoreticky to mohlo zvýšit tlak na podporu...
 16. Kavárna - Svět 90

  Osobně znáš desítky lidí z nějakého náhodného seznamu? To jakože s nimi chodíš pravidelně na pivo, že je znáš OSOBNĚ? Tenhle komentář má hloubku. Budu muset přehodnotit svůj názor na DK hráče. Možná jsem se unáhlil, když jsem to téma uzavřel konstatováním, že je to tady samej dement.
 17. Kavárna - Svět 90

  Díky, že s takovým předstihem.
 18. Kavárna - Svět 90

  Herní rychlost - 1 Morálka - aktivní (závislá na čase a bodech) Fake limit - 1% bodů vesnice Výzkum - zjednodušený Kostel - neaktivní Lučištníci - Aktivní Strážní věž - Aktivní Pevnost - neaktivní Sběr surovin - neaktivní Rostoucí barbarské vesnice - aktivní (do 3000 bodů) Noční bonus -...
 19. Kavárna - Svět 82

  Sice tě to už nepřekvapuje, ale je tady spousta "nového a překvapujícího". K tomu chybí už jenom dodat, že to nové je vlastně staré.
 20. Kavárna - Svět 82

  Měl jsi hrát a ne čekat na domluvené vítězství.
Nahoru