Výsledky vyhledávání

1. MyNameIsEasy

MyNameIsEasy

Tak se tedy přidávám také,snad nic neodporuje pravidlům :). Jeptiška Jeptišku je možné získat jen z prvního kostela (samozřejmě,že jen na světě s kostely).Jejím účelem je dočasně udržovat víru ve vesnici,která je mimo dosah kostela a situace nedovoluje postavit kostel samotný."Dočasná víra" po...
  2. MyNameIsEasy

shipinka - nádvoří

Tak aspoň tak, nedostala jsem se na lepší nádvoří, tak aspoň z loňska hrad - Bouzov
  3. MyNameIsEasy

MyNameIsEasy - nádvoří

Hrad Pernštejn :) http://img24.cz/images/99775873691479512882.jpg
  4. MyNameIsEasy

MyNameIsEasy - lom

Na rozdíl od DragonLady náš dřevorubec už valí na levelu 3,z kovárny dorazil i vozík :) Foceno kousek od Tábora za srubem.
  5. MyNameIsEasy

MyNameIsEasy - skrýš

No nevím jak moc se to dá považovat za skrýš,ale to je na vašem vyhodnocení :) Jeskyně u zříceniny Šelmberk.
  6. MyNameIsEasy

MyNameIsEasy opevnění

Uherské hradiště,kousek od nádraží :)
  7. MyNameIsEasy

Pozvánka

"Zdarec strejdo/teto, nebudu se tu rozepisovat trapnejma kecama o tom jak vyhrajem svět a jak můj kmen vstoupí do dějin, prostě si chcem zahrát a ty by jsi se nám hodil/a do našeho kmene Vikingů. Jestli máš zájem, mohu tě pozvat. Easy"
  8. MyNameIsEasy

MyNameIsEasy

Easy je zpět na Velikonoce :) http://imgur.com/a/219NN edit:fotka nahrazena, aby vyhovovala pravidlům soutěže.
  9. MyNameIsEasy

Příchod jara

Země na pláních kolem vesnice se probouzí k životu,několika měsíční nánosy sněhu roztávají a umožňují květinám a trávě se opět nadechnout po dlouhém zimním spánku.Zvířata v lesích po celé krajině vylézají ze svých úkrytů před zimou....jaro přichází a s ním i přichází čas nájezdu,rabování a...
  10. MyNameIsEasy

Příběh

Doba obsazení nadešla, panský dvůr je již postaven a můj soused je nepříliš aktivní, skvělý cíl pro mého netrpělivého šlechtice! Ilegálně vstupuji do jeho vesnice, na průzkum místní obranné posádky, abych byl připraven k útoku a nenaletěl na žádná jeho překvapení. Vidím pouze chatrné hradby...