Výsledky vyhledávání

1. sakaal

Ach to boli časy. To ešte bolo staré DK, super ľudia, úžasné akcie :Good Ja so pri hre ostala...

Ach to boli časy. To ešte bolo staré DK, super ľudia, úžasné akcie :Good Ja so pri hre ostala už len ako člen supportu.
  2. sakaal

My sa poznáme zo sveta 4, či?

My sa poznáme zo sveta 4, či?
  3. sakaal

Ďakujem aj ja ťa zdravím.

Ďakujem aj ja ťa zdravím.
  4. sakaal

Speed pokec

Bude aj sviatočný mier a bude aj Vánoční speciál :Yes
  5. sakaal

12. Mikulášský turnaj 2020

Gratulujeme víťazom Mikulášského turnaje: 1.Místo - Manca la Bamba 250 Pb 2.Místo - radimgaluska 200 Pb 3.Místo - sebastian12234 100 Pb
  6. sakaal

11. Strašidelný turnaj

Výhercovia turnaja : 1. 300 Pb - rockie 2. 250 Pb - S C 0 R P I 0 93 3. 150 Pb - radimgaluska Gratulujeme!
  7. sakaal

Týždenní plán

Ďakujeme za tvoje návrhy. Určite nastavíme, len nie podľa časového rozvrhu ako si naplánoval, od stredy náš čaká turnaj.
  8. sakaal

Speed pokec

Každý server, ktorý požíva predmety paladina, ich používa bez súhlasu InnoGames.
  9. sakaal

Oznámení Paladin

Nastavenie paladina s predmetmi novými, či starými InnoGames na speedoch nepovolilo. Začali sme ku každému kolu písať informáciu o jeho dĺžke (15870 20-967 Blesk (3)), verím že nám to všetkým bude na prínos. Pripravujeme aj farebné označenie kôl, ľahké, stredné, ťažké.
  10. sakaal

Dotaz k plánování speed kol

Ďakujem, opravíme.
  11. sakaal

Praetorian-from-hell kontaktuj ma cez ticket systém.
  12. sakaal

Všetko ma svoj zmysel.
  13. sakaal

Oznámení Nové odmeny pri kratších kolách

Na žiadosť hráčov aby aj kratšie kola na speedoch CZ boli odmeňované Pb vyšlo hráčom InnoGames v ústrety. Odmeny na speed kolách sa menia takto: 3 hodinové kola budú odmeňované 50 Pb 4 hodinové kola budú odmeňované 70 Pb 5 hodinové kola budú odmeňované 80 Pb 6 hodinové kola budú odmeňované...
  14. sakaal

Speed pokec

Ďakujeme za tvoj názor.
  15. sakaal

Speed pokec

IIIIIIIII keď vieš písať, tak vieš aj čítať. Ako to , že si si neprečítal tie Lv3 a 4 na nastavených kolách ? Prečo tu hejtuješ? 20-683 MiniBlesk Level 3 20-678 MiniBlesk Level 4 20-677 Noční Blesk Level 4 20-675 Blesk Level 4 20-670 Blesk Level 3 20-666 3 Kmeny Level 3
  16. sakaal

C H E A T D O R F

Ďakujeme za návrh. Lamač termín dostal ale tiež si musel počkať.
  17. sakaal

9. Májový turnaj 2020

Gratulujem víťazom. Výhercovia na prvých 3 miestach budú odmenený PB.
  18. sakaal

speed útoky

pinopavel tu sa to nerieši. Je potrebné kontaktovať Support cez ticketsystém.
  19. sakaal

8. Velikonoční turnaj 2020

Víťazi na prvých 3 miestach budú odmenený PB. Gratulujem všetkým zúčastneným.
  20. sakaal

Speed pokec

Lamač. ďakujeme, že sa Ti turnaj páčil. tantalena bodovací systém je automatický a je prepojený priamo so speedmi. A vôbec nevznikol preto aby bol zámerne proti Tebe. Dlhšiu dobu už máme návrhy na zmenu pri prvých miestach aby bolo bodovanie viditeľnejšie. To to sa určite zmení.