Výsledky vyhledávání

1. Indigra

Jarmark u dubu

Zdravím všechny, doufám že se máte fajn :) Z rovinka jsem šla okolo, tak mi to nedalo abych nenapsala pár řádek. Je to mu rok co jsem tu byla naposledy ale vidím stále známé jména (třeba Kvítku) :)
  2. Indigra

Jarmark u dubu

Vzhledem k tomu že je hra momentálně v rukou božích ... tak jistý šéf tu je :) Jsem zvědavá jestli si na něj taky budete otvírati své klávesnice :)
  3. Indigra

Jarmark u dubu

Shedde s tím spamem si to nepochopil ;) ale to vůbec nevadí, přečti si ještě jednou co jsem psala a když ti to nepomůže, ráda ti to vysvětlím :yes
  4. Indigra

Diskuse k rozloučení.

Dokud budou tvé texty bez obsahu, tak můžeš sepsat Shakespeara a nikdo to číst nebude ;) Možná kdyby si s toho udělal komix, tak by tvoje výplody mohli být zajímavější alespoň pro oko :yes
  5. Indigra

Dočasné odstavení supportu

Vážení hráči, z důvodů mého odchodu, bude provoz supportu zastaven a to od 01.09.2013 . Veškeré herní dotazy pište na fórum nebo využijte pro své otázky FB. Berte prosím na vědomí, že momentálně zde nikdo nemůže jakkoliv zasáhnout v případě porušení pravidel atd. Vážné a neodkladné...
  6. Indigra

Rozloučení s hráči

Dále se s Vámi loučí cheathunter Navi a General Support Sadloš. Doufám že ještě dodají své rozloučení.
  7. Indigra

TimeEnd pro první svět Divokých Kmenů v ČR

Vážení hráči, dnes je velký den pro kmen O.V.M. (Ohromující válečná mašina) který má v držení 80% aktivních vesnic a zažádali o spuštění Time Endu. TimeEnd potrvá 3 měsíce a po tuto dobu nesmí klesnout dominance kmene pod 80% aktivních vesnic, jinak bude TimeEnd zrušen. Pokud kmen...
  8. Indigra

Rozloučení s hráči

Vážené hráčky, vážení hráči, kolegyně a kolegové, kamarádky a kamarádi, jsem tu s vámi od 21. října 2007, kdy jsem nastoupila na pozici administrátorky pro CZ. Dala jsem hře jméno Divoké Kmeny. Byla jsem u toho, když se otevíral svět 1 a pomalu se plnil hráči. Byla jsem tu, když se spouštěly...
  9. Indigra

Time End pro svět 21

Vážení hráči, vyhlašuji TimeEnd pro kmen E=mc², kteří mají v držení aktuálně 81% aktivních vesnic. Pokud se jim podaří stav udržet nad 80%, stávají se výherci tohoto světa a svět bude uzavřen. TimeEnd potrvá 3 měsíce. Gratuluji hráčům z E=mc² a přeji nadále úspěšné boje. Time End končí...
  10. Indigra

Kdo přežije - Český DK Tým

Indigra [10] Navi [9] = Jiras = [10] Hukk [10] sakaal [10] edelweiss [10] sadlos [10] betkapetka [10] Biblos [10] Matyáš II. [10] malkin333 [10] lord g [10] morybund [10] D.a.g [10] lord infik [10] Brumlik [10] angelinocz [11] + Izmael [10] Landora1 [10] pavouk123 [10] zeli999...
  11. Indigra

Update 8.14.1

Vážení hráči, aktualizace na verzi 8.14.1 nebude obsahovat moc změn. Jde hlavně o nápravy v několika problémech s připojením mezi iOS a Facebook a přibude kód pro podporu Direct Play pro iOS aplikaci. Aktualizace proběhne 31.07.2013 mezi 14:00-16:00. V případě výpadků hry se předem...
  12. Indigra

Divoké Kmeny pro Android - update

Vážení hráči, Přinášíme Vám seznam změn verze 2.8.1, která se již blíží. Změny: • Zvýšili jsme kvalitu grafiky vesnic. Nyní se můžete těšit z grafiky ve vysokém rozlišení! • Opraveny různé chyby. S přátelským pozdravem, DK tým.
  13. Indigra

Aplikace pro Divoké Kmeny - Android

Vážení hráči, již před nějakou dobou jsme do světa vypustili aplikaci Divoké Kmeny pro Android. V posledních několika měsících jsme opravovali chyby a zlepšovali výkon aplikace a nyní chceme tuto aplikaci představit více hráčům. Těšíme se na Vaše názory! Dejte nám vědět na co se máme...
  14. Indigra

Verze 8.14

Vážení hráči, Aktualizace na verzi 8.14 nebude obsahovat mnoho změn, jde hlavně o opravy a údržbu. Pro všechny uživatele Facebooku, budete moci brzy spojit svůj účet. Tato možnost nemusí být zobrazena hned po aktualizaci. Zbytek aktualizace se skládá z drobných oprav a technických vylepšení.
  15. Indigra

Slavíme 10. narozeniny

K výročí 10. let Divokých Kmenů je pro Vás připravena Mezinárodní grafická soutěž o nový Ipad: http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?21896-Mezin%C3%A1rodn%C3%AD-grafick%C3%A1-sout%C4%9B%C5%BE&p=375313#post375313
  16. Indigra

Mezinárodní grafická soutěž

Vážení hráči, v prvních letech Divokých kmenů byla grafika vytvářena jedním ze zakladatelů hry, Eikem. Ta byla poté použita jako základ pro přehled vesnic, který jistě všichni dobře znáte. V rámci oslav 10. výročí Divokých kmenů, bychom Vás rádi pozvali k účasti na soutěži, v níž nám můžete...
  17. Indigra

Tribalwars Beta

Vážení hráči, zatímco bojujete na předních liniích proti svým nepřátelům, nebo se obáváte, že někdo zaútočí zezadu, stále je tu ještě bitva, která se musí vybojovat! Tato bitva nikdy neskončí a nemůže být vyhrána jednotkami či diplomatickým vyjednáváním, ale jedině znalostmi a smyslem pro...
  18. Indigra

Máme nového hlavního moderátora

Angelino vítej zpět :hi:hi:hi:hi:hi:hi:hi:hi:hi:hi:hi
  19. Indigra

Nové ceny premia

Vážení hráči, vzhledem ke změnám v kurzu, dojde k menší změně cen premiových bodů a navíc přidána další možnost koupě.
  20. Indigra

Slavíme 10. narozeniny

Vážení hráči s velkou radostí vám představujeme akci - oslava 10. narozenin Divokých kmenů (Více zde). Představíme vám úkoly v různé míře složitosti - některé budou lehké, některé velmi těžké, ale zajímavé. Plňte úkoly za určitý čas, abyste získali odměny, které posílí Vaše impérium a získejte...