Výsledky vyhledávání

1. Shedd

Kavárna - Classic

To jsi mě špatně pochopil. Spouští častěji světy se zlatými mincemi, ale spouští vždy dva světy - jeden kde jsou přímé placené funkce a vlajky a druhý kde to není, a pokud se rozhodnou dát balíčky surovin, tak to dávají na ten svět bez vlajek. Jednu dobu co si pamatuji, to tak dělali a asi to...
  2. Shedd

Kavárna - Classic

Díky za vysvětlení. Teď jsem se díval na pár jazykových mutací a v Polsku pouští i normální světy s rychlostí 2,5 a to tam měli i classic s takovou rychlostí kdysi. Myslel jsem si, že normální světy jsou v rozmezí 1 - 2, ale vše se mění. K těm balíčkům surovin: Mohl bys říct i o normálních...
  3. Shedd

Kavárna - Classic

Kluci, děkuji Vám, že jste mi vysvětlili, jak funguje svět bez ms, ale já to vím, proto jsem napsal, co jsem napsal. Pokud vím, že nemám šanci ubránit vesnici, nemá pro mě smysl se pokoušet cokoliv rozstřelovat, protože i ve vláčku jde první šlechtic s full útokem (někteří když se spálí, tak pak...
  4. Shedd

Kavárna - Classic

Máte pravdu, Inno moc kostely na Classic světy nedává. Celkem dlouho mi trvalo než jsem našel classic svět s kostelem a to v Polsku v roce 2014. Překvapila mě i rychlost jen 2,5, více zde. Kostel teoreticky být může také, ale asi to Inno skoro nedává.
  5. Shedd

Kavárna - Classic

Měl jsem raději světy s kostely, i když jednu dobu je Inno u nás také dlouho nespouštělo. Je to další herní prvek. Pokud máš více vesnic a nemáš ještě Kostel, tak První kostel můžeš zbourat a přemístit jinam, přitom První kostel je skoro zadarmo, nezabírá moc místa a je rychle postavený...
  6. Shedd

Kavárna - Classic

Díky moc za vysvětlení, že Inno nespouští 3stupňové lučištníky zároveň se 3stupňovým špehem, tak pak jak jsem psal výše, bych preferoval špeha jednostupňového. Díky za vysvětlení rabování. Ty kmenové úspěchy jsem si už ověřil na wiki a je to to, co jsem předpokládal. Kostel nevím, proč by nemohl...
  7. Shedd

Kavárna - Svět 81

Kozmiczi, http://nase-rec.ujc.cas.cz/archiv.php?art=6442 článek sice z roku 1984, ale za tu dobu se toho moc nezměnilo ve vývoji skandinávských jazyků.:)
  8. Shedd

Kavárna - Classic

Když tak mě opravte, ale o Classic světu se tu mluvilo od roku 2009?! Dávno předtím než Inno začalo dávat do světů přímé placené funkce. Jak vidím, tak první Classic spustilo asi jen kvůli koronaviru. Celkem mě i trochu mrzí, že jsem sem v tuto dobu ani nezavítal.:( Hlavně velká škoda, že dnes...
  9. Shedd

tribalwar.net svět 125 bez pb

Mohla by tam být dobrá sranda, jak se dívám na nastavení, tak tam nebude noční režim, což je pochopitelné, ale není tam ani fake limit. Klikači by si přišli na své. Škoda že dnes už nefunfuje script na rozeznávání ID útoků, protože řada hráčů stejně nejdříve poslala ostrý, a pak fakes útoky...
  10. Shedd

Kavárna - Svět 81

Tady je vidět, jak kdo reaguje. Kozmicz logicky, rozumně, Biblos si jede svůj styl „mám vždycky pravdu“. Ad 1) To, že na švýcarské mutaci je povoleno mít krátké citáty v AJ bez překladu nepovažuji za druhý komunikační jazyk. Na maďarské verzi je napsáno, že hráči mohou komunikovat i se...
  11. Shedd

Kavárna - Svět 81

Tak jsem se podíval na tu švýcarskou mutaci. Tam je povolená dokonce jen švýcarská němčina, komunikace se supportem v jiném jazyce není možná, a dokonce si vyhrazují právo, že nemusí odpovídat ani na automatické překlady, pokud to není srozumitelné, takže tady pravidlo dvou jazyků také hapruje...
  12. Shedd

Kavárna - Svět 81

Fcéčko ráno jsem byl mírný a už mi tu zase Biblos maže příspěvek, jen v jiném topicu. Hynku, o těch nářečích jsem chtěl psát už ráno, ale říkal jsem si, že to tu nebudu zahlcovat, ale teď už si to neodpustím. Vtipné je, že slovenština zabírá druhý jazyk, když oba jazyky jsou srozumitelné a...
  13. Shedd

Kavárna - Svět 81

Biblosi, „To: hynekzalesak“ a palce místo uvozovek? Až takhle okatě tu porušuješ pravidla fóra a cpeš do všeho angličtinu?:Facepalm
  14. Shedd

Kavárna - Svět 81

Tady pokud se vybliješ, tak to bude brzy smazáno a při opakování dostaneš blokaci. Nemá to smysl, nezměníš to.
  15. Shedd

Kavárna - Casual 8

Jsem si to vše tady přečetl, celkem jste toho napsali hodně během jediného dne (27. října).:) Někdo tu psal o intuici, a že na ni dává. Správně dělá, pak si ušetří spoustu trápení, když dává šance někomu, kdo se stejně vybarví nakonec tak jak mu říkala intuice. Někdo psal, že lidi se dokážou...
  16. Shedd

Speed pokec

Navrhoval jsem tu na fóru x krát za cca 8 let, že by to chtělo 3stupňový panský dvůr s balíčky surovin místo zlatých mincí, protože normální svět takový byl jen s10, bohužel Inno nechce. Tedy nevím jak moc o to usiluje Kozmicz. Ale myslím si, že většina hráčů by balíčky surovin nechtěla.
  17. Shedd

Kavárna - Svět 80

To sice může, možná odpověď i Kozmicz předá do Hamburku, ale tam rozhodují o nastavení světa a na českou komunitu ohled neberou. Není to jako u nastavení speedů.
  18. Shedd

Diskuze k soutěžím

Nemám účet ve hře ani založený.;) Tato odpověď se mi líbí: Kůň "Můj otec vozil Svatého Martina na jeho slavných cestách, byl to nejhonosnější hřebec ve stáji !" Nedávno jsem četl inzerát na štěňata německého ovčáka a v popisku bylo napsáno: "Dobře se cvičí. Předci byli u Pohraniční stráže."