Výsledky vyhledávání

1. MyNameIsEasy

Zadání + soutěžní příspěvky

1.Kniha schopností: Bourání 2.Chyták? 3.Kmenová schopnost: Branná povinnost 4.Kostel na úrovni 2 5.Vesnice z TW2 6.Běžní sběrači 7.Oznámení o špehování 8.Nový event: Oceán pokladů 9.Vynucený pokrok
  2. MyNameIsEasy

Věk Osvícení - diskuze

Vidím to tak,že ti s PB co mají další vesnice hned po skončení ochrany ten svět ukončí dříve,než normální lidé vůbec zaberou druhou vesnici a to vše díky té hloupé možnosti kupovat suroviny za PB.
  3. MyNameIsEasy

XII. oficiální sraz DK - Sezimovo Ústí

Smím vědět kolik cca lidí se zatím přihlásilo? Jen pro přehled v jaké společnosti bych se nacházel :)
  4. MyNameIsEasy

Diskuse k soutěži

Tak kdo bude první odvážlivec :)
  5. MyNameIsEasy

Diskuse k soutěži

Nejsem si jist jestli je to sarkasmus,nebo myšleno vážně :D
  6. MyNameIsEasy

Fórum a kmen, aneb pár vylepšení?

Určitě by se mi i mne líbila vidět jaké bonusy používají ostatní.Např. jestli jen nevyužívají kmen pro výhody a prestiž si nechávají jen pro jejich využívání.
  7. MyNameIsEasy

Vlákno pro soutěžní texty

Pane,výuka byla pozastavena,všichni učni vždy utečou dřív,než jsme schopni je něco naučit :Cray
  8. MyNameIsEasy

MyNameIsEasy

To monstrum co jsem stvořil pomocí tužky jsem sem raději nedával a bohužel neznám opravdovou,takže ano :)
  9. MyNameIsEasy

MyNameIsEasy

Tak se tedy přidávám také,snad nic neodporuje pravidlům :). Jeptiška Jeptišku je možné získat jen z prvního kostela (samozřejmě,že jen na světě s kostely).Jejím účelem je dočasně udržovat víru ve vesnici,která je mimo dosah kostela a situace nedovoluje postavit kostel samotný."Dočasná víra" po...
  10. MyNameIsEasy

Diskuse k letní fotografické soutěži

Škoda,že jsme na konci jen my dva,ale čím míň konkurence tím líp :)) poprosil bych to na 59,děkuji :) Easy
  11. MyNameIsEasy

shipinka - nádvoří

Tak aspoň tak, nedostala jsem se na lepší nádvoří, tak aspoň z loňska hrad - Bouzov
  12. MyNameIsEasy

MyNameIsEasy - nádvoří

Co na to říct,žiju na hraně :)
  13. MyNameIsEasy

MyNameIsEasy - nádvoří

Hrad Pernštejn :) http://img24.cz/images/99775873691479512882.jpg
  14. MyNameIsEasy

MyNameIsEasy - lom

Na rozdíl od DragonLady náš dřevorubec už valí na levelu 3,z kovárny dorazil i vozík :) Foceno kousek od Tábora za srubem.
  15. MyNameIsEasy

DragonLady - lom

Prostě skvělé :D
  16. MyNameIsEasy

MyNameIsEasy - skrýš

No nevím jak moc se to dá považovat za skrýš,ale to je na vašem vyhodnocení :) Jeskyně u zříceniny Šelmberk.
  17. MyNameIsEasy

MyNameIsEasy opevnění

Uherské hradiště,kousek od nádraží :)
  18. MyNameIsEasy

Kavárna - Svět 54

Tééééda,jsou magické a nebezpečné jo?
  19. MyNameIsEasy

Výherci soutěže O nejlepší pozvánku do kmene

Jsou to nesplnitelné sliby,protože většina lidí co vše toto slibuje,nikdy nevydrží ani pár měsíců a nemá šanci se dostat ani k polovině světa. A ano,vím že takové kmeny mohou existovat.V jednom jsem momentálně ve finále...a pokud chceš mluvit o pay2win,na to ani nemá cenu reagovat,protože...
  20. MyNameIsEasy

Výherci soutěže O nejlepší pozvánku do kmene

Dle očekávání vyhrávají jen pozvánky s nesplnitelnými sliby.Přesně ten druh pozvánek,který Vám nalhává výhru a slávu a další nesplnitelné věci.Gratuluji výhercům :)