Výsledky vyhledávání

1. Mr. Chobot

Změna Casual světů

Největší problém je v tom, že nový hráči nechodí a konkurence ubývá, protože i Ti hráči, kteří se casual světům věnují už pomalu končí. Naše sestava vyhrála 4 z posledních 5 a rozhodně to není proto, že bychom byli nejlepší, ale dokážeme tomu věnovat čas a jsme již sehraní. Omezení v podobě...
  2. Mr. Chobot

Diskuze k soutěžím

Nezapomnělo se nějak na vyhodnocení DK sudoku?
  3. Mr. Chobot

Mr. Chobot - Sudoku

Mr. Chobot, casual 8
  4. Mr. Chobot

Kavárna - Svět 81

Solidní ignor od DK Týmu no :-)
  5. Mr. Chobot

Kavárna - Svět 81

Svet bez volného obchodovani - zejmena v ramci kmene je svet predevsim pro PB hráče. Pokud po XXX měsících takto razantně nastavení změníte, tak tím značně ovlivníte a šílene protáhnete svět. Nešla by dát anketa ve smyslu, zda si hráči přejí volné rozesílání?
  6. Mr. Chobot

DK křížovka

DŘEVO KOPINÍK BRANNÁ POVINNOST BERANIDLO PÁNSKÝ DVŮR REZERVAČNÍ SYSTÉM KOVÁRNA MORÁLKA SPEED (může být i BLESK) NOČNÍ BONUS SÍLA OBRANY Tajenka: DIVOKÉ KMENY Odměnu prosím na Casual 8, nick Mr. Chobot
  7. Mr. Chobot

Kavárna - Casual 7

Pochybuji že je znám přesný datum. Poslední limity padají 20.05.2022 . Následně záleží na tom, kdy některý z kmenů dosáhne splněné dominance, přičemž cílová dominance stále není známa. Dále počítám s tím, že dokud to půjde, tak budeme vlajkovat. Dřív jak září-říjen bych to nečekal.
  8. Mr. Chobot

Kavárna - Casual 8

To @Biblos zase přeplo nebo proč po xxx měsících fungovani smazali Amaterum prezdivku (Tag) PRSA? Co je na tom slove spatneho/zakazaneho? Navic je teda divny, ze k tomu doslo ted, kdyz ten kmen tam je od prvniho dne sveta .
  9. Mr. Chobot

Kavárna - Svět 75

Gratuluji vítězům, pěkně jste je smazali. :Yes
  10. Mr. Chobot

Speed pokec

To nepopírám Desi :D Ale tak.. zajímá mě to. Páč tady pan Faty je podle toho co píše strůjcem nejlepšího týmu na světě a nabízí odměny pomalu větší jak v LOL esportu.
  11. Mr. Chobot

Speed pokec

Ahoj :) Jakože já nejsem žádnej odborník.. ale proč když byl loni mezinárodní turnaj který se hral an FR-IT serverech, tak jsme tam byli jen MY mimo tuto rádoby PRO skupinu? Btw.. co jsem Vás potkal, tak žádná sláva tedy.. :) Díky za odpověď. btw. nauč se dávat obrázky v normálním formátu a né...
  12. Mr. Chobot

Svět s dlouhým nočním bonusem

@CheGuevara jednoduchá odpověď. Nehraj tuto hru, pokud na ní nemáš čas. Nevymýšlej tu takovéto kraviny a neurážej hráče, kteří tuto hru hrají. Áve Shaman
  13. Mr. Chobot

Nápady na zlepšení hry

Je super, že do hry přibyla možnost uložit si náhled a nahrát si jej jinde. Nešlo by to stejné udělat v případě skupin vesnic? Ušetřilo by to spoustu času. :-)
  14. Mr. Chobot

Speed pokec

2 mezinárodní turnaje byly i teď kolem léta :)
  15. Mr. Chobot

Kavárna - Svět 81

Kvůli nesmyslům které support vyžaduje v případě ZvD si preventivně píšeme SZ ve stylu "v případě delší neaktivity souhlasím s rozebírkou v zájmu kmene", tohle každopádně neřeší případy které zmiňuje hynek, tedy hráče který se na to ze dne na den vykašle a my to pak máme žehlit. Skoro jako kdyby...
  16. Mr. Chobot

Speed pokec

Co je to za obhajobu? To zda na to máte-nemáte čas může být dané spoustou dalších faktorů, nejen rodinou a dětmi. Stačí se držet jednoduchého pravidla, pokud nemáte na vykonávání funkce čas, tak ji nedělejte. :-) Třeba by pak support nepotřebnoval na odpovědi na ticket 24 a více hodin. :-)
  17. Mr. Chobot

Kavárna - Svět 81

Co to plácáš za nesmysl Biblos? Odkdy berou vesnice neaktivních hráčů jen vedení? To jsi hrál za nějaké kmeny 3. světa ne? Samozřejmě, každý kmen je jiný, ale tahle Tvá "obhajoba" tohoto hrozného nastavení je dosti chabá. Přestaňte se lidí ptát jaké chtějí nastavení, když pak nastavíte tenhle...
  18. Mr. Chobot

Samhain

IamShaman casual 8
  19. Mr. Chobot

Kavárna - Svět 80

Ja jsem si kamarady nenasel ani za ty 4 roky co to hraju, nastaveni sveta mi to komplikuje. Mate nejake reseni i pro mne? Dekuji.
  20. Mr. Chobot

Kavárna - Casual 8

On sám.