Výsledky vyhledávání

1. Kavárna - Svět 81

A nemuzete se zeptat hracu anketou, jestli si prejou, aby si slo posilat suroviny alespon v ramci kmene, tak jako to jelo ty 4 mesice? a rozhodnout podle ankety ?
  2. Kavárna - Svět 81

Ano, nekdo (nas hrac :D) je upozornil na to, ze v nastaveni sveta je, ze to nema fungovat. Tak to z niceho nic vypnuli, protoze si myslej, ze my hraci jsme prisli na ten svet kvuli tomu nastaveni asi :D
  3. Kavárna - Svět 81

To zas pekne dojebali, z niceho nic to vypnout. Dyt ten svet uz jede 4 mesice, tak se kua zeptejte treba anketou hracu, jestli to nastaveni nechat nebo ne. Asi jim to nevadilo, kdyz si toho nekdo vsiml az po 4 mesicich.
  4. Kavárna - Svět 81

S vytvorenim megaaliance to nema nic spolecnyho, ta se stejne vytvori.. Jakmile nekdo vypada moc silne tak se ostatni spojej proti nemu a ten silnej si pak taky hleda spojence, aby nebyl sam a je tu hned svet na 2 strany rozdelenej... S tim nic nezmenis timhle nastavenim Tohle je vubec nejhorsi...
  5. Kavárna - Svět 80

No tak oba pripady.. Spis mi slo o to, jestli se diky tomu pujde presunout na stejnej kraj s xx lidma.. Asi se ale pred startem sveta nedockam odpovedi, asi to nevi ani support a admin
  6. Kavárna - Svět 80

Jak to vis? xD Tim se to da prece obejit ne? Kdyz hrac na kraji zalozi kmen a ostatni postupne po jednom vstoupej do toho kmene a daj zacit znovu a presunou se ke kmenu
  7. Kavárna - Svět 80

Hele a kdyz me zaberou a dam zacit znovu, budu tam mit moznost jit do blizkosti kmene?
  8. Kavárna - Svět 80

Nemuzete dat aspon moznost vybrat si kontinent? Jakoze dam zacit znovu na svete s celym kmenem hracu, aby nas to dalo aspon na stejnej kontinent?
  9. Kavárna - Svět 80

Skvele nastaveni, az na tohle no Nemožnost pozvat jiného hráče do své blízkosti Položka "Přemístění" bude neaktivní x(
  10. Kavárna - Svět 74

Kdo u nasi hranice mel ban? :D nevsimli jsme si u nikoho behem akce...vsichni hrali
  11. Kavárna - Svět 74

Biblos a tobe neprijde divny, ze Maximus, kterej mel ten zastup, tak sam sebe + Tyrana nahlasil? Sam sebe zabanoval..Myslis ze by to nekdo normalni udelal? Nebo mi ted nakukas, ze to nevedel :D Je mi jasny, ze despos neni hloupej a urcite to hezky sepsal a vysvetlil, kdyz ten ticket zakladal
  12. Kavárna - Svět 74

Despos : Videl jsem screen s vyjadrenim Maxima (tveho "kamarada"), ze na s74 nikdy ani nehral... Tak kdo tam tedy hral??:))) Takze si tam hral celou dobu ty :) Posunul si tyhle levarny na dalsi uroven, ted budou mit vsichni multaky u nepratel a delat to same no Ale mne to je treba fuk, cos...
  13. Kavárna - Svět 74

Neni za co se omlouvat, ukazalo se, ze majiteli uctu to nevadilo ta rozebirka...takze nic spatnyho neudelali. Dal mu kudlu do zad vlastni hrac, kterej ho nahlasil i kdyz tim zabanoval i sam sebe... a supportu to divny neprijde Navic pochybuju, ze by si Tyran vymyslel, kdyz tvrdil, ze druhy den...
  14. Kavárna - Svět 74

Dyt se ukazalo, ze nic neporusil...Sam kozmicz mu to napsal sestej den od zacatku banu prece
  15. Kavárna - Svět 74

Ja jsem te neurazel nijak, jednou jsem max napsal, ze nemas na to, abys delal supporta a to je pravda, kdyz si dopustil, aby se tohle stalo Tyranovi prece.
  16. Kavárna - Svět 74

Uz ses omluvil Tyranovi? ze u toho byl 2 mesice zbytecne?
  17. Kavárna - Svět 74

Nevim co tu ted resite. (necetl jsem to ani moc) To, ze by jim support presne rekl, ze uz ma ban, to si nemyslim, nebo je to velka spekulace, to zas az tak moc spatny to snad neni.. Spis to bylo tak, ze se jen zeptali supportu, popsali situaci ohledne Tyrana a zastupu jak to je a jestli to je...
  18. Kavárna - Svět 74

Biblos a co ten Tyran, zaslouzil si to teda jo?
  19. Kavárna - Svět 74

Je dost trapne, jak se snazite branit za kazdou cenu. Jediny co tady chceme, je slyset uznani, ze ste udelali chybu a pro priste to resit jinak, aby se to nemohlo opakovat. Stacilo by to omezeni utoku na ne, v dobe kdy se resi ticket. Tyran neudelal nicspatnyho a prisel o vse. Ale support to...
  20. Kavárna - Svět 74

proc si mi zase smazal dotaz???? co jsem tam napsal spatne??