Výsledky vyhledávání

1. Medík Tedík

Samhain

s80 prosím
  2. Medík Tedík

Kavárna - Svět 77

Njn, jsem zlobivý, zlobivý kluk
  3. Medík Tedík

Kavárna - Svět 77

Ban už skončil, ale dát ho za zprávu z 12.8 je dost síla
  4. Medík Tedík

Kavárna - Svět 77

To jo, pravda :( taky mě vždycky to sprostý slovíčko tam zabolí, že ho musim měsíc vstřebávat a pak ho nahlásím
  5. Medík Tedík

Kavárna - Svět 77

Zdravím, měl bych dotaz na herní podporu. Několikrát se tu řešilo, že prostě nemáte cit pro hru a že banujete často nesmyslně. Ale měl jsem pocit, že už jste dostali rozum a poznáte, kdy vás chce někdo jen využít pro banovací válku (ano, to se opravdu děje, *šílené!*). Teď se ale situace...
  6. Medík Tedík

Vlaky

I když tam jsou stejný milisekundy, tak to není stejnej čas Když chytáš z jiný vesnice, tak ti to ukáže, jaký je pořadí, ale když chytáš z vesnice, tak to prostě radši zkus znova
  7. Medík Tedík

Hra na runy

Přeloženo: https://bmeijer.com/fun_stuff/runic_translator/ Svět 77
  8. Medík Tedík

co se stane s vojaky kdyz

a) Zůstanou, ale nelze pak zadat rekrutace nových jednotek nebo stavba budovy dokud nevystavíš selák na dostatečnou úroveň. Prostě jakou kdybys měl plný selský dvůr. Stejně tak zůstane i již zadaná rekrutace jednotek i stavba budov. b) Jednotky zmizí.
  9. Medík Tedík

Kavárna - Svět 77

S timhle bych nesouhlasil, určitě jste pravidla fora nečetli :D "Je zakázáno na fóru kritizovat práci a postupy DK Týmu či odkazovat na stránky, kde je DK Tým kritizován. Při nespokojenosti využijte ticket systém, rádi si samozřejmě vaši kritiku vyslechneme." Support může mazat co chce, o všem...
  10. Medík Tedík

Nový tutoriál - diskuze

Jo tak, dobře :) děkuju
  11. Medík Tedík

Nový tutoriál - diskuze

Počkat, paladinova úroveň? Paladin nemá předměty.
  12. Medík Tedík

Nový tutoriál - diskuze

To nevím kolik dá surovin, by musel někdo spočítat :D ale dá se dostat na nějakých 300b jen přes úkoly, za mě v pohodě :) nedostal jsem se ještě moc daleko, tak nemohu soudit. Spíš by mě zajímalo, jak to je při začínání znovu, jelikož dost hráčů nejdříve prodává suroviny a začne po několika...
  13. Medík Tedík

Nový tutoriál - diskuze

Mně teda nejvíc vadí, že úkoly v jednotlivých úkolových řadách jsou defaultně skrytý. Hráč tak musí nejdřív kliknout na obrázek, ukáže se mu úkol a na ten až může kliknout. Naprosto nelogický, měly by být naopak defaultně všechny už rozkliknutý s možností je skrýt. O zavírání a otevírání okna...
  14. Medík Tedík

Kavárna - Svět 74

Já nikoho nepotopil :) nemám se za co stydět
  15. Medík Tedík

Kavárna - Svět 74

Tak zkus přejít k nepříteli, jako na s68 :) tam taky byli špatní spojenci, tak proč nezradit znovu :)
  16. Medík Tedík

Kavárna - Svět 74

Mohu se zeptat, proč byl smazán příspěvek od holise?
  17. Medík Tedík

Kavárna - Svět 74

Tak nahlásit toho spojence za šíření konverzace bez vědomí toho druhýho :D
  18. Medík Tedík

Kavárna - Svět 74

Na tom světě ani nehraješ a jediný, co jsi tady udělal, byl ban na tyrana přes multiúčet u římanů :D jak vůbec můžeš něco psát.. Já nikoho nevybanoval, svědomí mám čistý :D klidně ti to řeknu do očí
  19. Medík Tedík

Kavárna - Svět 74

Rozdávaly se na hranici našich spojenců, né na naší :) tak si ty pomluvy nechte, děkuju, já útočil na hrající účty
  20. Medík Tedík

Kavárna - Svět 74

1. Netvrdím, že jsem dobrej :D 2. Žrouti a mašiny na offky nemaj nic společnýho, nejsme jeden kmen :D mašiny patří primárně k tba a s náma maj jen spojko :D od top40 hráče bych čekal trošku přehled teda 3. Nikdo se na naší straně k banům nepřiznal. Neříkám, že vás nenahlásil někdo z naší...