Výsledky vyhledávání

1. Nastavení

Jaký je nastavení serveru?
  2. Diskuze světa 25

Omg to jsou otázky v tom dnešním světě... :rofl
  3. Oprava byl to kmen Dragon :) nene jen jsem si myslel že když se o něm bavil na fóru jsi kolega...

Oprava byl to kmen Dragon :) nene jen jsem si myslel že když se o něm bavil na fóru jsi kolega ze světa 1. =)
  4. Čau, ty znáš kmen Drago? Svět 1. za vedení Kendy69?

Čau, ty znáš kmen Drago? Svět 1. za vedení Kendy69?
  5. Stanovení parametrů světů

No já už se k tomu nebudu vyjadřovat, Joniku řekl bych že ty toho víš více než já a sám víš že by se dalo a hlavně mělo ledacos změnit.. Odmlčuji se na dobu neurčitou :hi
  6. Ty jsi neměl být v SP-V?

Ty jsi neměl být v SP-V?
  7. Stanovení parametrů světů

Teď jsem nemluvil o nastavení světů, proto jsem nemluvil na Tebe, no na fórum jsem skončil, tak jak to říkali tak to taky je, spousta chytrých hlav... Za těch 5let co DK hraji žádná změna, stavy se asi úspěšně doplňují, na shledanou na světě 26. pokud se dočkáme rychlých světů.. na světě 25 si...
  8. Stanovení parametrů světů

Když píšeš takové kecy tak asi nevíš jak to v DK-týmu tady u nás chodí..
  9. Stanovení parametrů světů

Zdravím, hovořil jsem s pár lidmi, kteří mi řekli že světy pro Českou republiku nastavuje CZ DK-tým a ne nějaký němci... Tak bych chtěl vidět více odpovědí a názorů...
  10. Diskuze světa 25

Ubohý! Ubohý a ubohý! Počkám si na svět 26.
  11. Diskuze světa 25

Tak tedy počkáme. Když se tu tvrdí že verze finální neni, ale předem říkám že když bude rychlost 1.1 tak tam nikdo nebude..
  12. Diskuze světa 25

Když nás máte tak rádi tak pro Nás něco dělejte, k čemu vám to potom je? Pro dobrý pocit z toho že se zvýšila aktivita na fóru? Pokud se ankety neberou v potaz tak je zrušte, protože to je absolutně zbytečné...
  13. Diskuze světa 25

Pokud to bude oficiální verze, která bude načtena pro svět 25, 28.2. tak to bude doopravdy vrchol všeho, jak již řekla Máca, přijdete o 70% hráčů, kteří se chtěli zúčastnit, pokud Vám nevadí že se nezaplní ani 4. základní kontinenty budiž.. Ale už je na čase, aby se o to někdo z CZ-týmu začal...
  14. možná i více ;)

možná i více ;)
  15. to uvidíš až se svět spustí..

to uvidíš až se svět spustí..
  16. najdeš do v kmenových nabídkách ;) SP

najdeš do v kmenových nabídkách ;) SP
  17. Oficiální nastavení světa-25

Svět by podle oficiálního prohlášení inno měl být od samého začátku spuštěn až 27.2.2012. více zde: http://cs25.divokekmeny.cz/stat.php?mode=settings
  18. Jdeme tam pod SP-V a SP-G =)

Jdeme tam pod SP-V a SP-G =)
  19. Jinak na moderátory si nikdo nestěžoval, jen aby jsi v tom měl jasno...

Jinak na moderátory si nikdo nestěžoval, jen aby jsi v tom měl jasno...
  20. Informace

Najdi centrálu inno-games v německu zazvoň na ně a pověz jim to, tady si to totiž nepřečtou =)