Výsledky vyhledávání

1. Lotosový kvítek

Jarmark u dubu

Děkuji Kozmicz za like, neboť kdesi a kdysi dávno sem doslova "zabendžena" a při slavnostním přípitku k Novému roku přítomna byla - zde mezi svými "souputníky", kteréž to všelijaké rozličné obecenstvo (nemajíce potuchy o mém dvoudomém životě) nechápaje... Tak...navazujíce na přání Biblos -...
  2. Lotosový kvítek

Jarmark u dubu

ALOHA ALL :O ( zase já - Lotůsek) Bejvávaly doby řádu rytířského i bojovného a jak vidno před dávnými dobami zapomenutého zvyku,... Jak jsme válčili spolu i protispolu,... aby zdejší příspěvek u Hospy u Kance divokého (vezdejší přejmenuvšího se na Jarmark u Dubu), aby jest příspěvek tento...
  3. Lotosový kvítek

Návrh na nastavení nového světa

ALOHA ALL :O) Všem přeji hezký poslední březnový večer a příjemný vstup do měsíce dubna 2020! Předem se omlouvám, zda mé vlákno je jinde než má být - nejsem arachnička, nýbrž kvíteček... ;-) Ale k věci: Takhle hluboce znuděna (především poslední dobou), projíždím dění u nás i ve světě... A...
  4. Lotosový kvítek

Jarmark u dubu

Čéče, člověk sem nestrčí voko skoro dva roky... A vono se tu echt nového nic nestalo... Divné :D
  5. Lotosový kvítek

II. Oficiální Česko-Slovenský sraz - Říjen 2020

Hoy, hoy! Termín mi absolutně nevyhovuje a proto budu opět posílat pozdravy někde z řeky. Můj šéf to okomentovat asi takhle: "Mám tě rád, jen si nemůžeš brát první plavební víkend volno na víkendovou cestu do Vsetína..." Tedy to bude již třetí sraz po sobě, který vynechám :(
  6. Lotosový kvítek

XII. oficiální sraz DK - Sezimovo Ústí

Ahojky!!! Myslela jsem na váš všechny celý den. Je mi líto, že jsem se nemohla zúčastnit ale teprve teď jedu z práce. Doufám že jste si srazík pořádně užili a že jste prožili báječný DK den ;) Příště mi to snad konečně vyjde! Papa a naviděnou!
  7. Lotosový kvítek

XII. oficiální sraz DK - Sezimovo Ústí

ALOHA ALL ; O ) Tady se zase srazíkuje a já vymýšlím jak to provést ... Jedete někdo v sobotu v noci směr Praha?
  8. Lotosový kvítek

Jarmark u dubu

Ju a jinak jste lumpíci, páč za celou sezónu jsem měla na lodičce jen pár návštěv. A to Džondýrka :) a pak Pavoučka a pak Pavoučka a opět Pavoučka :) A bylo to příjemné překvapení :) A jestli mě zas delší dobu neuvidíte a neuslyšíte, tak se plavím někde na ňákých neckách v zahraničí.... Tak...
  9. Lotosový kvítek

Jarmark u dubu

Předchozí příspěvek od (no jasně - Šedíka) je na mne příliš dlouhý tak mě rychločtení postřehlo jen slova“ Junkers, ráno, koňak, cigareta"... Ale u mne je to naprosto naopak ;) Začínám vstávat odpoledne s cigaretou, pak ořechovicí v jakém kolik stylu servírování (i s colou i s horkou vodou) a...
  10. Lotosový kvítek

Jarmark u dubu

Jejku, jejku! Copak se ti řeší? Souhlas rodičů? To by v mém případě bylo trošku složitější.... :) Ale nesmažete mě, že ne? Na tw.turek. už to udělali. ALÓHÁ! :) Jak se máte?? :) Tady na vodě majinko fouká větříček, tak se mi nedaří spinkat :D :Bad :Wrrr
  11. Lotosový kvítek

XI. oficiální sraz - Litoměřice, 21. dubna 2018

Hromadná fotka na FB? Máte všechny podpisy se souhlasem? ;)
  12. Lotosový kvítek

Žádné průběžné info? ;)
  13. Lotosový kvítek

Jak jsem slíbila - myslím na vás! Biblůsku: lodička se jmenuje Regent a plovčí pod Vyšehradem kolem Výtoně.
  14. Lotosový kvítek

Zlatíčka má nejdražší, poslušně hlásím, že po tolika letech se srazíku nezúčastním :( Bohužel. Poslední dobou jsem jen ležela ve scriptech a učila se ke zkouškám. Zlepšovala si vědomosti, znalosti a rozšiřovala si obzory. Dnes se mi to všechno úsilí vrací a já tento víkend (dnes poprvé) vypluji...
  15. Lotosový kvítek

Jarmark u dubu

Jo... Tak jswm si rekla o jidlo...a koukam ze uz tu ani ten rum nedostanu :( To jsem fakt mohla bejt doma :(
  16. Lotosový kvítek

Jarmark u dubu

To sem si mohla koupit pizzu domu a k tomu dvoulitrovku PETku a asi bych byla spokojenejsi :(
  17. Lotosový kvítek

Jarmark u dubu

Nejhorsi je, kdyz mi v hospode reknou, ze "uz se nevari"... Si jako mylej, ze tu budu jen chlemtat 2 hodiny pred zavirackou, pricemz na stole jsou neustale rozhazeny jidelaky (kde uvadeji ze se vari hodinu do konce), a maj to uvedeno vsade vcetne vyvesky a internetu... Chjo :(
  18. Lotosový kvítek

Jakou hudbu právě teď posloucháte?

Posloucham CD kapely Matylda. Dnes by to ale vsechno bylo jen o smutnych vecech... Skoda ze nemam uz 3 mesice net...
  19. Lotosový kvítek

Kavárna - Svět 44

Tak uz jste to tam konecne dotahali ke zdarnemu konci?
  20. Lotosový kvítek

Jarmark u dubu

Cos to mel za vysetreni, OMG? :(